Kampania promocyjna adidas Originals – „Bądź Originals!”

adidas rozpoczyna kampanię promocyjną marki Originals. W ramach akcji „Bądź Originals”, przygotowanej we współpracy z siecią sklepów Sizeer i agencją ARBOvision, zorganizowano internetowy konkurs, którego zwycięzcy mają szansę zdobyć dla siebie i paczki swoich znajomych bilety na pierwszy w Polsce koncert zespołu One Republic w warszawskim klubie Stodoła! Na promocję będą składać się działania na specjalnie przygotowanej stronie internetowej http://www.konkurs-adidasoriginals.pl, działania ePR i materiały POS w sklepach Sizeer.

adidas Originals to marka inspirowana najnowszymi trendami, miejskim stylem życia i muzyką. Właśnie dlatego daje swoim fanom możliwość uczestniczenia w największych wydarzeniach na scenie muzycznej w naszym kraju. Każdy, kto weźmie udział w promocji „Bądź Originals!”, zdobędzie szansę wygrania dla siebie i paczki swoich znajomych biletów na pierwszy w Polsce koncert zespołu One Republic, znanego z hitów takich jak „Apologize”  i „All the Right Moves”. Zwycięzca i jego znajomi, oprócz doskonałej zabawy mają zapewniony dojazd na koncert i nocleg w jednym z warszawskich hoteli w dniu koncertu, czyli 27 kwietnia 2011.

Aby wygrać, wystarczy w okresie trwania promocji (marzec 2011) kupić buty z kolekcji adidas Originals, zachować paragon, zalogować się na stronę konkursową http://www.konkurs-adidasoriginals.pl, wykorzystując do tego otrzymany przy zakupie kod i załadować zdjęcie prezentujące uczestnika konkursu w czasie dobrej zabawy ze znajomymi i opisem największej przygody, jaką z nimi przeżył. Przechodząc kolejne kroki można zostać jednym z trzech zwycięzców i zaproponować przyjaciołom wspólną zabawę. Nagrodą gwarantowaną przy zakupie butów adidas Originals objętych promocją jest bilet do kina.

Kolekcja adidas Originals pomaga akcentować oryginalność, wyróżniać się i być modnym. Buty z obecnej kolekcji adidas Originals to prawdziwe cacko dla miejskich trendsetterów.

Promocja obejmuje modele:

  • NIGHT JOGGER SLEEK –  329 PLN
  • ADI T TENNIS – 299 PLN
  • ADI T TENNIS – 299 PLN
  • ULAMA W – 279 PLN
  • ADI EASE MID ST W – 329 PLN
  • TREFOIL ST – 329 PLN
  • DECADE MID ST W – 359 PLN
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu