Henri Lloyd z Polish Exclusive

Kultowa marka odzieży żeglarskiej i casualowej Henri Lloyd zdobyła Certyfikat Polish Exclusive – prestiżowe wyróżnienie przyznawane renomowanym markom działającym z sukcesem na polski rynku.

Certyfikat Polish Exclusive został przyznany marce Henri Lloyd przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej Certyfikat Polish Exclusive 2010 w październiku podczas corocznej imprezy branżowej Kongres Mody w Łodzi. Nagrodę odebrał w imieniu firmy Andrzej Schuetz, dyrektor polskiego oddziału Henri Lloyd. Organizowany od wielu lat przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej program ma na celu uhonorowanie najlepszych firm na rynku krajowym. Certyfikat potwierdza elitarny charakter i ekskluzywność wyróżnionej marki.

Henri Lloyd to znana brytyjska marka odzieży żeglarskiej i casualowej. Założycielem firmy jest Polak Henryk Strzelecki, żołnierz polskiej armii, który po wojnie osiadł w Wielkiej Brytanii. Marka od 50 lat jest ceniona przez żeglarzy z całego świata. W ubraniach Henri Lloyd o zwycięstwo walczyło wiele znakomitych załóg regat m.in. Pucharu Ameryki, Withbread Round The World Race, Volvo Ocean Race, Race2000. Startowały w nich również polskie ekipy żeglarskie na olimpiadach w Atlancie, Sydney, Atenach i Pekinie. Odzież sygnowana słynnym logo towarzyszyła też w samotnych rejsach dookoła świata, takim żeglarzom, jak: sir Francis Chichester, Robin Knox-Johnson, Krystyna Chojnowska – Liskiewicz, Krzysztof Baranowski i wielu innym.

Doskonałe parametry produktów Henri Lloyd to zasługa przemyślanego procesu ich wprowadzania na rynek. Każdy nowy produkt, zanim trafi do sprzedaży jest testowany w najtrudniejszych warunkach przez członków żeglarskich załóg.

Henri Lloyd to także casualowa odzież dla kobiet i mężczyzn, która łączy w sobie zaawansowane technologie i modne wzornictwo. Utrzymane w brytyjskim charakterze ubrania z kolekcji fashion doskonale pasują do miejskiego stylu i równocześnie, dzięki swoim walorom użytkowym, świetnie sprawdzają się podczas weekendowych wyjazdów i urlopów.

Klienci mogą znaleźć kolekcje Henri Lloyd w najlepszych centrach handlowych w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu