Abra mebluje Szczecin

19 lutego sieć Abra Sklepy Meblowe otworzyła swoją kolejną placówkę na północy Polski. Nowy sklep został uruchomiony w Szczecinie, przy ul. Andrzeja Struga 15, w Galerii Handlowej EKKOMEBLE – oferującej produkty wyposażenia wnętrz.

Pod nowym adresem Abra oferuje Szczecinianom funkcjonalne i wygodne meble w wyjątkowo przystępnej cenie oraz z atrakcyjnym systemem ratalnym – trzy razy 0% – brak pierwszej wpłaty, całkowity brak prowizji i 0% oprocentowania nominalnego.

W Szczecinie Abra jest obecna od 2007 r., przy ul. Mieszka I 81. Właścicielem obiektu przy ul. Struga 15 jest firma Blue Seven Sp. z o.o. Następne otwarcie Abry zaplanowano na 4-tego marca br. w Słupsku.

ABRA S.A. jest obecna na polskim rynku meblarskim od ponad 20-lat. Obecnie zarządza siecią ponad 70 sklepów w całej Polsce. Swoją ofertę mebli kieruje do szerokiego grona klientów o różnych upodobaniach i możliwościach finansowych. Wielokrotnie nagradzana przez konsumentów i branżę: niedawno otrzymała tytuł Złoty Laur Konsumenta w kategorii sklepy meblowe oraz nagrodę Grand Prix, a także znalazła się na wysokiej pozycji w prestiżowym rankingu polskich przedsiębiorstw – Diamenty Forbesa 2011.

Sklepy sieci Abra odwiedza prawie 2 miliony klientów rocznie. Spółka zatrudnia ok. 900 osób w całej Polsce. W ostatnim roku obrotowym (2009/2010) odnotowała ponad 245 mln przychodów. Obecnie Spółka szuka nie tylko pracowników do nowych sklepów, ale również partnerów zainteresowanych prowadzeniem własnych sklepów w systemie franczyzowym.

źródło/autor: Abra

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu