CRESYN – Gigant Słuchawkowy trafia do Polski

Jeden z największych producentów słuchawek właśnie zawitał do Polski. Produkty tego producenta należą do najczęściej używanych przez konsumentów z całego świata, również w Polsce.

Niestety klienci nie mają takiej świadomości, a to z bardzo prostego powodu. Firma od 50 lat jest dostawca i słynie z produkcji słuchawek dla takich gigantów jak: Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola , Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa i wielu innych.

Dopiero od 25 lat, producent oferuje na rynek konsumencki również produkty pod swoimi markami. Cresyn – to marka skierowana na rynek masowy oraz Phiaton – marka skierowana na rynek Hi-End. Tą pierwszą można już zakupić na rynku polskim. Sieć sklepów MP3Store oferuje nawet możliwość przesłuchania produktów przed zakupem.

Produkty pod marką Cresyn wyróżniają się stylistyką oferując jednocześnie znakomity stosunek jakości do ceny. Użyte materiały oraz wykonanie idą w parze z jakością dźwięku. Niewątpliwie jest to kolejna alternatywa dla klientów, którzy mają ograniczony budżet zakupowy. Za niewielkie pieniądze można zakupić produkt, który częstokroć oferuje dużo lepszą jakość dźwięku niż markowe produkty konkurencji w cenie 2 razy wyższej.

W ofercie znajdziemy szeroką gamę słuchawek od typowych pchełek , poprzez słuchawki dokanałowe, do nausznych o niewielkich kopułkach, po całkowicie zakrywające uszy. Wśród produktów nie zabraknie modeli z pilotem do wykorzystania z produktami Apple lub telefonami. Zapaleni sportowcy jak również esportowcy  znajda coś dla siebie.

Już w tej chwili w ofercie można znaleźć kilka modeli słuchawek dousznych oferowanych w szerokiej gamie kolorystycznej. To na pewno zainteresuje młodych ludzi, ale nie tylko. Wkrótce pojawią się też nowe modele w podobnie ciekawych kolorach skierowane zarówno do nastolatków jak i dorosłych osób. Produkty marki Cresyn można zakupić już od 29zl. Najdroższy model słuchawek kosztuje 199zl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu