Wizz Air rozpoczyna loty z Macedonii

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił dziś wejście na macedoński rynek i uruchomienie od 20 czerwca 2011 r. lotów na trasie Skopje – Londyn Luton. Połączenie będzie początkowo obsługiwane 3 razy w tygodniu.

József Váradi, Prezes Wizz Air powiedział: “Wizz Air jest pierwszą nisko-kosztową linią lotniczą w Macedonii. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować nasze usługi macedońskim pasażerom, którzy będą mogli korzystać z lotów w naprawdę korzystnych cenach. Wejście Wizz Air na ten rynek zwiększy ruch pasażerski, przyczyni się do rozwoju lokalnego biznesu i stworzy nowe miejsca pracy”.

Murat Örnekol, Główny Dyrektor Operacyjny TAV Airports dodał: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z wejścia Wizz Air, największej nisko-kosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej na macedoński rynek i rozpoczęcia współpracy z lotniskiem Aleksandra Wielkiego w Skopje, obsługiwanego przez globalną firmę TAV. Nasi pasażerowie będą mogli kupić bilety w naprawdę atrakcyjnych cenach i cieszyć się z wysokiego komfortu podróży. Z niecierpliwością czekamy na wzrost liczby pasażerów podróżujących z Macedonii”.

Bilety na loty na nowej trasie są już w sprzedaży na stronie wizzair.com. Ceny biletów, zawierające podstawowe opłaty i podatki, zaczynają się od EUR 34,99.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu