Symulator jazdy w ośrodkach szkolenia kierowców

Symulator Jazdy 2 to najbardziej realistyczny symulator nauki jazdy w Polsce.  Jest on zarówno wykorzystywany jako gra dla wszystkich fascynatów motoryzacji jak i doskonałe narzędzie do nauki przepisów ruchu drogowego.

Zalety symulatora doceniają zarówno indywidualni klienci, którzy pragną poćwiczyć swoje umiejętności i sprawdzić wiedzę teoretyczną w zaciszu swojego domu, jak i ośrodki szkolenia kierowców. Jest to oprogramowanie w pełni profesjonalne. Z racji tego, iż zostało stworzone przez polską firmę w pełni uwzględnia wszystkie zasady obowiązujące w naszym kraju.

Szkoły jazdy coraz częściej wykupują licencje komercyjne i wykorzystują Symulator jako narzędzie w procesie szkolenia kierowców. Dołączają też płyty do materiałów edukacyjnych, które otrzymują kursanci.

Połączenie nauki i rozrywki daje doskonałe efekty dydaktyczne dostarczając przy tym wiele dobrej zabawy. W wirtualnym świecie można spotkać się z realnymi sytuacjami mającymi miejsce na drogach, a pojawiające się w trakcie jazdy zadania pozwalają zbadać wiedzę z dziedziny ruchu drogowego. Jest do świetna alternatywa dla klasycznych testów przygotowujących do zdania egzaminu na prawo jazdy.

http://www.symulatorjazdy.net/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu