Strona MTVNHD nagrodzona przez FWA

17 lutego 2010 r. przygotowana przez agencję K2 strona promocyjna międzynarodowego kanału muzycznego MTVNHD na stronie http://experience.mtvnhd.com/, zdobyła nagrodę Site of the Day (SOTD), przyznawaną od 11 lat przez Favourite Website Awards (FWA) – brytyjską organizację, wyróżniającą najbardziej innowacyjne i  najlepiej zaprojektowane serwisy www z całego świata. Jest to już ósme FWA zdobyte przez K2, która jest tym samym najczęściej nagradzaną FWA agencją w Polsce.

Internetowa kampania reklamowa MTVNHD podkreśla wysoką jakość doznań muzycznych, jaką oferuje ten kanał. Centralnym elementem akcji jest strona http://experience.mtvnhd.com/. Poprzez site każdy użytkownik może dodać swoje zdjęcie – za pomocą Facebook Connect, kamery internetowej lub wgrywając je bezpośrednio z dysku – i zostać głównym bohaterem jednego z pięciu filmów. Materiały wideo oddają klimat różnych gatunków muzycznych: hip-hopu, rocka, popu, muzyki klubowej i metalu. Kampania ma charakter globalny, a dodatkowo wspierana jest działaniami promocyjnymi na Facebooku w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii, Belgii i Australii. 

Favourite Website Awards (FWA) (http://thefwa.com/) od maja 2000 roku nagradza najbardziej innowacyjne i  najlepiej zaprojektowane serwisy www na świecie. Jego głównym celem jest promocja najnowszych trendów i  osiągnięć w zakresie światowego web designu. Portal FWA cieszy się zasłużoną popularnością na całym świecie. W  sierpniu 2010 roku została przekroczona granica 100 milionów odwiedzin na  stronie.

źródło/autor: K2 Internet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu