Razem, zdrowo, towarzysko!

Zwalcznude.pl to społeczność osób aktywnych, szukających nowych sposobów na rozrywkę i zdrowy tryb życia zarazem. Nasz portal to w większości znajomi, którzy często spotykają się na różnych zajęciach sportowych.

Zainspirowani ich pomysłami ukazującymi się na portalu chcemy nagrodzić najlepszych za inwencję i pomysłowość. Chcemy zachęcić również innych, którzy być może w naszym konkursie znajdą inspirację do refleksji nad tym, jak na nowo mogą połączyć spotkania towarzyskie i sportowe, oraz które obiekty w Warszawie najlepiej temu sprzyjają.

Sport to z założenia pokojowe współzawodnictwo – indywidualne bądź zespołowe, prowadzone zgodnie z zasadą fair play. Sprzyja on rozwijaniu takich cech osobowości jak silna wola, zdyscyplinowanie, wytrwałość, poczucie solidarności i koleżeństwa. W dobie gdy indywidualizm jest cechą modną i dominującą, w sporcie wyróżniają się postacie (nie drużyny), a w naszych codziennych relacjach przeważa kontakt wirtualny; portal ZwalczNude.pl pragnie przypomnieć o możliwościach połączenia wysiłku fizycznego z rozwijaniem kontaktów towarzyskich.

Kierowani tą ideą przygotowaliśmy konkurs na najlepsze pomysły na sporty, które można uprawiać we dwoje i więcej osób. Ekipa ZwalczNude.pl przygotowała atrakcyjne nagrody, które mamy nadzieję staną się dodatkową motywacją do wzięcia udziału w konkursie.

ZwalczNude.pl ogłasza konkurs na najlepsze pomysły na sport we dwoje, troje, czworo…(do wyboru:)

Do wygrania:

  • I ms: Kartnet miesięczny na Krav Magę lub (do wyboru) Karnet miesięczny do Szkoły Tańca Free Art Fusion
  • II ms: Zaproszenie do Salonu Piękności Fado lub (do wyboru) Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Corte del Sole
  • III ms: Voucher na 20 PLN do Kawiarni Coco Mokka Cafe

Jak to wygląda?

1. Umieść w kategorii SPORT na Portalu ZwalczNude.pl swój pomysł na sport, który można uprawiać w parze albo w grupie, opisz dlaczego ten najlepiej, gdzie etc.

2. Wyślij linka do pomysłu wraz ze swoim loginem na adres konkurs@zwalcznude.pl (do końca marca) w tytule maila wpisz: „POMYSŁ NA SPORT”

3. Wygrywa pomysł, który będzie najciekawszy i najpełniej opisany, przy ocenie weźmiemy też pod uwagę komentarze innych użytkowników.

Strona konkursu

http://zwalcznude.pl/konkurs_na_pomysl_sportowy.html

Na zgłoszenia czekamy do końca marca.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu