GEFCO na Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów

GEFCO Polska, lider w logistyce na rzecz przemysłu motoryzacyjnego, zaprezentuje swoją ofertę dla sektora producentów i dystrybutorów jednośladów podczas zbliżającej się Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

Duża popularność motocykli i skuterów w krajach Europy Centralnej i Wschodniej niesie za sobą możliwości rozwoju dla sektora biznesu TSL. 2wheelers – czyli logistyka pojazdów jednośladowych to wyzwanie, którego podejmują się nieliczni operatorzy posiadający specjalistyczne doświadczenie w usługach na rzecz branży motoryzacyjnej.

Jednym z takich operatorów logistycznych jest Grupa GEFCO.

Odpowiadamy na potrzeby branży 2Wheelers oferując know – how oparte na wieloletnim doświadczeniu Grupy GEFCO w obsłudze tego sektora w krajach Europy Zachodniej oraz adaptując sprawdzone rozwiązania z obsługi kluczowych marek samochodowych, jak np. dystrybucja części zamiennych do dealerów. Mamy tutaj naturalną przewagę nad operatorami, którzy wcześniej nie byli wyspecjalizowani w tym obszarze logistyki i transportu. Dzięki temu w ostatnich latach znacząco rozszerzyliśmy portfolio klientów produkujących motocykle, skutery i quady, jak również rozwinęliśmy współpracę z ich lokalnymi dealerami, którzy dystrybuują swoje pojazdy do finalnych odbiorców w kraju i zagranicą. – mówi Sebastian Plesiński, Sales Manager GEFCO Polska.

Grupa GEFCO wypracowała wiele niekonwencjonalnych rozwiązań, które pozwalają na bezpieczny transport motocykli na długich trasach. Do realizacji tej specyficznej usługi wykorzystuje się m.in. specjalne ramy zabezpieczające jednoślady podczas transportu „na kołach”, dwupoziomowe naczepy pozwalające zoptymalizować przestrzeń ładowną oraz różnego rodzaju materace do zabezpieczania quadów czy skuterów wodnych.

Z ofertą GEFCO 2wheelers będzie można zapoznać się już w dniach 4 – 6 marca podczas Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów, która odbędzie się w halach wystawienniczych MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu