Unlimited Events organizuje BMW xDRIVE LIVE

BMW Group Polska we współpracy z Unlimited Events rozpoczynają cykl eventów BMW xDRIVE LIVE. Jest to kolejna akcja, którą agencja prowadzi dla tej motoryzacyjnej marki.

Miejsca, w których odbywają się eventy, zostały wybrane przez Unlimited pod kątem jak najlepszej prezentacji możliwości napędu xDrive. Są to: tor testowy w Tychach, Tor Rakietowa we Wrocławiu, Test&Training Safety Centre Bednary w Poznaniu oraz lotniska w Borsku i Warszawie (Bemowo). Podczas BMW xDRIVE LIVE zostaną zaprezentowane pojazdy z napędem 4×4 tej marki, w większości będą to modele BMW X3.

Grupą docelową eventów BMW xDRIVE LIVE, organizowanych przez agencję Unlimited Events, są potencjalni nabywcy samochodów marki BMW. Otrzymali oni VIP-owskie zaproszenia i w ramach cyklu BMW xDRIVE LIVE mogą wziąć udział w jazdach testowych prezentujących doskonałe prowadzenie samochodów BMW z napędem xDrive w rozmaitych warunkach pogodowych. Jedna z prób polega na udziale gości w jeździe testowej prowadzonej przez profesjonalnego instruktora BMW. Dzięki umieszczonym w samochodzie kamerom pozostali goście mogą obserwować zachowania uczestników przejażdżki na ekranach LCD znajdujących się w namiocie głównym.

Unlimited Events odpowiada za przygotowanie poszczególnych eventów i koordynację całego cyklu. W ramach tej akcji współpracuje z niemiecką agencją PACT, która jest odpowiedzialna za całościową koordynację projektu dla BMW Group. Cykl BMW xDRIVE LIVE obejmuje łącznie 7 krajów, poza Polską są to: Czechy, Słowacja, Słowenia, Bułgaria, Rumunia i Węgry.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu