My Baby biznes

Od kilku miesięcy na warszawskim rynku działa My Baby Cafe – miejsce z unikalną ofertą dla nowoczesnych rodziców i ich dzieci. My Baby Cafe jest pierwszym miejscem łączącym funkcje kawiarni i sali zabaw z ofertą warsztatową i produktową dla dzieci i rodziców.

My Baby Cafe to miejsce, które zostało stworzone z myślą o rodzicach z dziećmi w wieku 0 – 6 lat. Projekt i aranżacja lokalu pozwala na to by spędzać czas razem, a jednak osobno. Modelowa kawiarnia składa się z dwóch odrębnych części. Pierwsza część to część kawiarniana z dostępem do Internetu. Tutaj rodzice mogą spokojnie napić się kawy, spotkać ze znajomymi bądź współpracownikami, podczas gdy ich dzieci spędzają czas pod okiem opiekunki na specjalnie przygotowanym placu zabaw, znajdującym się w drugiej części lokalu.

Unikatowość oferty My Baby Cafe polega na łącznym oferowaniu usług gastronomicznych, rozrywkowych i edukacyjnych, a także oferty sklepowej, dobranych tak, by spełniać oczekiwania bardzo wymagającej, a jednocześnie nieco zaniedbywanej, traktowanej wyrywkowo przez rynek grupy konsumenckiej. Na rynku istnieją bowiem sale zabaw czy kawiarnie przystosowane dla dzieci, jednak są to oferty fragmentaryczne.

„My Baby Cafe chce umożliwiać aktywnym młodym rodzicom prowadzenie życia towarzyskiego w sposób zbliżony do tego, jakie prowadzili przed narodzinami dziecka, a jednocześnie wspomagać ich w procesie opieki nad dziećmi. W My Baby Cafe można spędzać czas razem z dzieckiem, można zostawić dziecko pod opieką i oddać się pracy lub życiu towarzyskiemu. W trakcie organizowanych zabaw można obserwować dziecko w grupie rówieśniczej, wymieniać uwagi i spostrzeżenia z innymi rodzicami. Jest to też miejsce, gdzie wygodniej niż w domu można zorganizować przyjęcie urodzinowe czy większe spotkanie towarzyskie w kręgu rodzin z dziećmi.” – mówi Marcin Śnieć, wspólnik w spółce Baby.

W bieżącym roku planowane jest otwarcie dwóch kolejnych lokali pod szyldem My Baby Cafe. Pod uwagę brane są takie lokalizacje jak Żoliborz, Powiśle lub Wilanów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu