Oferta specjalna w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Salony Top Hi Fi & Video Design wprowadziły ofertę specjalną, na doskonały system muzyczny Zeppelin Mini. Nowa cena to 999.00 zł. Oferta dostępna w salonach Top Hi Fi & Video Design oraz na stronie www.tophifi.pl do wyczerpania zapasów.

Wszystko, co tak bardzo cenisz w dużym Zeppelinie, zostało zamknięte w pięknej, kompaktowej  obudowie, dzięki  czemu Zeppelin  Mini jest perfekcyjną  stacją głośnikową do nieco mniejszych pomieszczeń.

Zeppelin Mini to więcej niż znakomite brzmienie. Należy zwrócić uwagę na przywiązanie do szczegółów w wyborze materiału i sposobie konstrukcji tak charakterystycznym dla produktów B&W. Wszystkie te elementy sprawiają, że Zeppelin Mini jest godnym członkiem rodziny Zeppelinów.

Swoim ponadczasowym stylem i klasycznym pięknem, idealnie wpasuje się w przestrzeń każdego salonu, sypialni, kuchni czy innego pomieszczenia.

Zeppelin Mini daje możliwość synchronizacji iPoda czy iPhona, z komputerem klasy PC lub MAC, przy pomocy wbudowanego w stację dokującą portu USB. Ta udoskonalona stacja dokującą jest kluczowym elementem, odróżniającym Zeppelina Mini od jego większej wersji. Ominięcie analogowego wyjścia spowodowało, że obsługa iPoda jest teraz jeszcze szybsza i jeszcze prostsza. Zeppelin Mini pozwala zatem na większą elastyczność przy wyborze źródła, z którego chcemy odtwarzać ulubioną muzykę.

Wśród wielu zalet charakteryzujących Zeppelina Mini należy również wymienić udoskonaloną konstrukcję stacji dokującej. Całość obraca się o 90 stopni, dzięki czemu dostęp do utworów muzycznych za pomocą menu Cover Flow jest znacznie łatwiejsze. W ten sam sposób możliwe jest także oglądanie plików video. Zeppelin Mini zapewnia w każdej możliwej konfiguracji czysty, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z doskonałym brzmieniem basowym.

źródło/autor: Top Hi Fi & Video Design

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu