Multikino dołącza do grona partnerów w Programie PAYBACK

Od początku marca w 21 multipleksach w 15 miastach Polski, klienci Multikina będą mogli zbierać punkty w Programie PAYBACK. Multikino podpisało umowę z firmą Loyalty Partner Polska odpowiedzialną za obsługę tego największego Programu Bonusowego w Polsce.

Multikino jest 15 firmą, która dołącza do grona partnerów Programu. Należą już do niego m.in. Telekomunikacja Polska, Orange, BP, REAL i ALLEGRO.

– Wejście do największego działającego w Polsce Programu multipartnerskiego jest elementem strategii Multikina, czyli uatrakcyjniania oferty dla obecnych widzów oraz konsekwentnego pozyskiwania nowych. Poprzez PAYBACK chcemy zachęcić widzów do większych i częstszych zakupów w sieci Multikino– komentuje wejście do Programu Multikino Piotr Zygo, prezes Multikina.

Od początku marca w 21 multipleksach w 15 miastach Polski Klienci Multikina będą mogli zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na nagrody.

– Pozyskanie znanej i cenionej marki jaką jest Multikino to kolejny krok w budowaniu silnego portfolio firm partnerskich i umacnianiu pozycji PAYBACK jako największego i najpopularniejszego Programu Bonusowego na polskim rynku. Cieszymy się, że możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestników Programu, którzy wskazali Multikino jako sieć kin, którą najchętniej widzieliby w gronie partnerów PAYBACK. Program wchodzi w nowy obszar zakupów związanych ze spędzaniem wolnego czasu, co jest elementem naszej strategii rozwoju w obszarze leisure/entertainment – podkreśla Marcin Drzewiecki, dyrektor marketingu Loyalty Partner Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu