Merlin.pl zastępuje amora?

Merlin.pl udostępnił na swoim profilu na Facebooku kreator kartek walentynkowych. Kreator pozwala na stworzenie indywidualnej kartki walentynkowej i przesłanie jej kochanej osobie lub przyjaciołom. Aplikację przygotowała spółka Supermedia Interactive.

Projekt jest kontynuacją działań podjętych przez Merlin.pl przed świętami, kiedy spółka udostępniła kreator kartek świątecznych i noworocznych. Użytkownicy aplikacji mogą ułożyć własną kartkę z dostępnych elementów graficznych lub wgranych przez siebie zdjęć i dodać do niej indywidualne życzenia. Mechanizm aplikacji został rozbudowany i dostosowany do potrzeb obecnej akcji. Dodano możliwość zapisywania kartki w galerii oraz wysłania jej do kilku osób. Wprowadzono również mechanizm polecenia znajomym. Opracowane zostały nowe, ciekawe elementy graficzne (m.in. ażurowe wzory, nawiązujące do tematyki walentynkowej i pozwalające na skomponowanie różnorodnych kartek). Z kreatora mogą skorzystać osoby, które polubią profil Merlin.pl.

„Zależy nam na pozyskaniu nowych fanów marki Merlin.pl i zwiększenie interakcji naszych fanów z marką – stąd pomysł na wdrożenie na naszym profilu aplikacji. Poprzednia edycja kreatora kartek cieszyła się dużym zainteresowaniem użytkowników Facebooka, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację tego pomysłu.”- mówi Agata Czarnowska, Specjalista ds. Komunikacji i PR Merlin.pl SA.

Aplikację opracowała i wdrożyła spółka Supermedia Interactive. Projekt jest kontynuacją współpracy rozpoczętej w zeszłym roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu