ISAK – skandynawskie dobre duszki już na polskim rynku

ISAK, skandynawska marka specjalizująca się w designerskich prezentach i akcesoriach wystroju wnętrz, jest już dostępna na polskim rynku za sprawą wyłącznego dystrybutora, sklepu www.stereodesign.pl. Produkty ISAK łączą w sobie radość życia, pochwałę indywidualizmu i wierność ekologii.

Marka ISAK istnieje od 2006 roku. Specjalizuje się w prezentach i wyposażeniu wnętrz – zastawie stołowej, tekstyliach, tapetach i ozdobnych nadrukach, których wzornictwo wprowadzi do każdego domu pogodę i radosny nastrój. Projektantem i założycielem ISAK jest Sandra Isaksson, pochodząca ze Szwecji projektantka graficzna i ilustratorka, która poza tworzeniem kolejnych wzorów do portfolio marki, jest m.in. autorką projektów graficznych dla książek.

W ofercie ISAK znajdziemy między innymi zastawę stołową, w tym porcelanowe kubki i naczynia oraz tace i deski wyprodukowane z drewna pochodzącego ze skandynawskich lasów, pościel z ręcznie drukowanej indyjskiej bawełny, koce z norweskiej wełny i nieplamiące obrusy, tapety o niepowtarzalnych, designerskich wzorach, a także ozdobne plakaty, które dodadzą humoru i słońca każdemu wnętrzu.

Wzory ISAK, pełne kolorów, sympatycznych postaci i pozytywnej energii, mają oddawać motto marki – „Beautiful Happy Things”, czyli przedmioty piękne i pełne radości. Charakterystyczne projekty Sandry Isaksson łączące w sobie tradycyjnego ducha rodzinnego domu oraz skandynawską nowoczesność i prostotę podbiły serca użytkowników, gwarantując marce ISAK miejsce w czołówce światowego designu.

Misją firmy ISAK jest nie tylko dodawanie uroku każdej chwili spędzonej w domu lub na spotkaniach z przyjaciółmi poprzez przyjazne i funkcjonalne przedmioty codziennego użytku, ale także przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego i zminimalizowanie śladu środowiskowego powstałego w procesie produkcji. Przedmioty marki ISAK tworzone są w całości lub częściowo ręcznie i produkowane na terenie zakładów zlokalizowanych w Szwecji i Wielkiej Brytanii. Surowce wykorzystywane przy produkcji pozyskiwane są z obszarów o zrównoważonym rozwoju. Firma hołduje idei EKO na każdym etapie produkcji, aż po opakowania  – wszystkie produkty wysyłane są w bawełnianych torbach wielokrotnego użytku o ciekawych wzorach, w 100% biodegradowalnych.

W ofercie sklepu Stereodesign.pl, wyłącznego dystrybutora marki ISAK na polskim rynku, znajdziemy przedmioty cenie od 49 zł (zestawy papeterii, kubki porcelanowe) do 499 złotych (wysokiej jakości koc z norweskiej wełny). Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dostępne są na stronie http://www.isakdesign.pl/press.php

źródło/autor: Stereo Design

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu