Przejdź do treści

iFrogz w Vobis: wymyśl hasło i wygraj słuchawki

Firma Vobis zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 20 zestawów słuchawek amerykańskiej firmy iFrogz. Wystarczy wymyślić hasło reklamujące słuchawki!

Zadanie to nie jest szczególnie trudne, ponieważ produkty iFrogz mają mnóstwo godnych uwagi cech. Słuchawki – zarówno nauszne, jak i douszne – charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, wytrzymałością oraz wyjątkowo atrakcyjnymi obudowami. W ofercie firmy znajdziemy dziesiątki modeli, dostępnych w najróżniejszych wersjach kolorystycznych – zarówno stonowanych, jak i jaskrawych (które szczególnie powinny przypaść do gusty młodszym użytkownikom).

Zasady konkursu są niezwykle proste – należy stworzyć hasło reklamowe, w którym przedstawione zostaną 3 cechy, wyróżniające słuchawki iFrogz na tle konkurencji. Hasło to należy przesłać pocztą elektroniczną na adres info.marketing@vobis.pl. Konkurs startuje 14 lutego i trwa do 7 marca 2011 r. Jego wyniki i lista laureatów zostaną przedstawione 13 marca 2011 r. na stronie internetowej www.vobis.pl/ifrogz.

Nagrodami w konkursie są słuchawki iFlogz Crew Graffiti (douszne) oraz DJ Munich (nauszne).

Więcej informacji: www.vobis.pl/ifrogz.