e-Deklaracje w SAP HR: już ponad 80 000 formularzy PIT

Kolejne firmy korzystają z udogodnień oferowanych przez autorski produkt BCC – e-Deklaracje w SAP HR. W ostatnich miesiącach na przesyłanie drogą elektroniczną do Ministerstwa Finansów zeznań podatkowych zdecydowały się m.in. Amica, Zott, WSK PZL Rzeszów i Valeo.

Pakiet e-Deklaracje w SAP HR to rozszerzenie standardu SAP pozwalające na wysyłanie formularzy podatkowych PIT-11, PIT-8C i PIT-40 drogą elektroniczną do systemu informatycznego Ministerstwa Finansów. Firma oszczędza w ten sposób czas pracowników działu płacowego i nie ponosi kosztów korespondencji z urzędami skarbowymi. Dzięki automatyzacji procesu przygotowania deklaracji PIT, e-Deklaracje w SAP HR eliminują też ryzyko popełnienia błędów podczas kopertowania, adresowania i wysyłania dokumentów.

Wśród kilkunastu organizacji, osiągających oszczędności dzięki e-Deklaracjom w SAP HR, są m.in. sieci handlowe, banki, producenci z branż farmaceutycznej i spożywczej, wytwórcy sprzętu lotniczego i przedsiębiorstwa z branży automotive. Rozwiązanie BCC wspiera je w wysyłce ponad 80 000 deklaracji PIT.

e-Deklaracje w SAP HR przeznaczone są dla każdej firmy, która posiada system SAP HR i chce usprawnić proces corocznego przygotowywania dokumentów PIT. Rozwiązanie jest gotowe do użytku – po wgraniu transportów użytkownicy mogą w nim rozpoczynać pracę.

Więcej informacji o rozwiązaniu e-Deklaracje w SAP HR:

http://www.bcc.com.pl/pad_files/aw_files/494_AW_eDeklaracjeSAPHR_20091203.pdf

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu