Dynamiczna sprzedaż rozwiązania Cacadu Moto

KCSP S.A., producent zaawansowanej platformy AIDC, sprzedał już ponad pięćset licencji Cacadu Moto. Rosnąca liczba zautomatyzowanych czytników do dokumentów na rynku to rewolucja w podnoszeniu jakości obsługi klienta w Polsce.

Już w ponad pięciuset serwisach samochodowych i stacjach kontroli pojazdów w Polsce, można dziś skorzystać z usług rozwiązania, które pozwala sprawnie zidentyfikować pojazd wprowadzając bez błędów jego dane do systemu informatycznego lub błyskawicznie zidentyfikować go w istniejącej bazie danych. Działanie programu polega na dekodowaniu kodu dwuwymiarowego znajdującego się w dowodzie rejestracyjnym pojazdu i przenoszenia danych bezpośrednio do komputera. Automatyzacja działań przy obsłudze klienta odbywa się przy zastosowaniu innowacyjnej platformy AIDC opracowanej przez KCSP.

„Takie wyniki są dla nas potwierdzeniem ogromnej potrzeby instalowania czytników dokumentów wraz znaszą aplikacją podczas procesu obsługi klienta i to nie tylko w branży motoryzacyjnej“ – mówi Bartłomiej Gawron, Prezes Zarządu KCSP S.A.

Obecnie platforma Cacadu jest wiodącym produktem na polskim rynku w zakresie identyfikacji dokumentów, kodów 2D i automatycznego wprowadzania danych do systemów informatycznych. Z rozwiązania Cacadu Moto korzystają firmy recyklingu pojazdów samochodowych, serwisy samochodwe i stacje kontorli pojazdów, w tym zakresie KCSP współpracuje m.in. z Instytutem Transportu Samochodowego, siecią serwisów Feu Vert czy z przedsiębiorstwami komunikacji samochodowej w całej Polsce.

„W kontekście planowanego wejścia KCSP S.A. na rynek NewConnect wysoka sprzedaż i zaufanie klientów jest bardzo dobrą prognozą dla naszych inwestorów.“ – dodaje Prezes Bartłomiej Gawron.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu