DHL Express i BCS Polska mają wspólną ofertę dla klientów

Spółka BCS Polska, wiodący integrator rozwiązań mobilnych i oprogramowania z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw, rozszerzył współpracę z DHL Express (Poland), liderem na rynku usług ekspresowych i kurierskich o projekt „DHL Welcome Pack”. BCS Polska jest odpowiedzialna za obsługę infrastrukturalną przedsięwzięcia.

Obecny w ponad 220 krajach na świecie DHL Express świadczy kompleksowe usługi w zakresie międzynarodowych (drogowych i lotniczych) oraz krajowych przesyłek ekspresowych. Klienci firmy korzystają z nowoczesnych narzędzi i programów do zarządzania procesem obsługi przesyłek, dzięki którym mogą m.in. zamówić kuriera, sprawdzić losy przesyłki, zarządzać bazą danych partnerów biznesowych i drukować raporty.

„DHL Welcome Pack” jest usługą skierowaną do dużych klientów DHL Express. Polega ona na wyposażeniu kontrahentów w odpowiednie drukarki, aplikacje i pakiet dodatkowych usług w ramach oprogramowania do samodzielnej obsługi przesyłek krajowych eCAS. Przyśpiesza to w znaczący sposób procesy logistyczne i ułatwia codzienną kontrolę oraz zarządzanie procesem wysyłkowym.

„Dzięki naszej wspólnej ofercie, firmy których działalność w dużej mierze opiera się na ciągłym ruchu przesyłek kurierskich dostaną od DHL odpowiedni sprzęt, pozwalający na przyspieszenie procesu nadawania i odbierania paczek. Odpowiednie oznakowanie przesyłki, a następnie wprowadzenie jej do systemu powoduje znaczne oszczędności czasowe oraz zminimalizowanie ryzyka pomyłek.” – wyjaśnia Filip Michera, Kierownik ds. Kluczowych Klientów z BCS Polska.

BCS Polska zapewnia dostawę i konfigurację rozwiązania, na który składają się drukarki oraz oprogramowanie DHL eCAS. Ponadto BCS zapewnia pełną obsługę sprzętu oraz oprogramowania, a także stały serwis i Help Desk, z którego mogą korzystać klienci DHL Express wyposażeni w „DHL Welcome Pack”.

„Klienci oczekują od nas nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym w prosty i przyjazny sposób mogą korzystać z usług ekspresowych. BCS Polska zaoferował nam najbardziej optymalną obsługę całego programu „DHL Welcome Pack” – powiedział Sebastian Koszal, kierownik ds. rozwoju narzędzi elektronicznych DHL Expres (Poland). „Dzięki programowi Welcome Pack nasi klienci zyskują cenne narzędzie wspomagające prowadzenie ich biznesu. Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie to spotka się z ich uznaniem” – dodał Sebastian Koszal.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu