Allview Mobile Romania w ekspansji na rynki Europy

Allview Mobile Romania, producent i dystrybutor telefonów komórkowych Dual SIM i produktów elektronicznych, będzie w tym roku jednym z uczestników wystawy międzynarodowej IT&C, CeBIT 2011, która odbędzie się w terminie 1-5 marca w Hanowerze, Niemcy. Allview czeka na zwiedzających na swoim stoisku w ramach pawilonu Rumunii i stawia sobie za cel nawiązywanie nowych partnerskich relacji z dostawcami i regionalnymi dystrybutorami na europejskie rynki telefonii komórkowej.

„W naszych planach na przyszłość jest ekspansja na najmocniejsze rynki europejskie. Allview jest dynamiczną firmą z potencjałem rozwojowym w branży telefonów komórkowych Dual SIM i posiadającą bogate doświadczenie zdobyte przez ostatnie lata. Pozwala nam to zaoferować wszystkim naszym klientom produkty najwyższej jakości.”, oświadczył Lucian Peticila, Dyrektor Generalny Allview.

W ramach CeBIT 2011, Allview przedstawi swoje portfolio produktowe, weźmie udział w konferencjach i wydarzeniach, by zdobyć nowych długoterminowych partnerów biznesowych, którzy zasilą grono mołdawskich i holenderskich firm z tej samej branży pozyskanych w 2010 i 2009r.

Zwiedzających CeBIT 2011 zapraszamy na nasze stoisko w ramach Pawilonu Rumunii, w Hali 5, Stoisko nr 9, gdzie będziemy prezentować aktualną i przyszłą ofertę produktową Allview: Tablety PC, Android 2.2 z ekranami dotykowymi 7 i 10 cali, wyposażone w Wi-Fi i 3G; Telefony Dual SIM, Android 2.2 z ekranem dotykowym i wyposażone w Wi-Fi; Telefony Dual SIM z klawiaturą qwerty wyposażone w łącze Wi-Fi i 3G; głośniki Android TV.

W tym roku, w terminie 14-17 lutego w Barcelonie przedstawiciele Allview będą uczestniczyć również w GSMA Mobile World Congress, najważniejszym wydarzeniu roku 2011 w dziedzinie telefonii komórkowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu