Telepizza i Tago dla zakochanych

Od 11 do 14 lutego Telepizza Poland razem z firmą Tago przygotowała niespodziankę dla wszystkich swoich Klientów, którzy zamówią pizzę.

Na walentynkowy weekend Telepizza przygotowała niezwykle atrakcyjną ofertę: 2za1 czyli dwie pizze w cenie jednej. Dodatkowo do każdego zamówienia zostanie dołączony słodki prezent – Tofinek firmy Tago.

Firmy nawiązały współpracę w ramach specjalnej promocji walentynkowej. Akcja swoim zasięgiem obejmie wszystkie 123 lokale w 66 miastach w Polsce, w których obecna jest Telepizza. Celem akcji jest równoczesna promocja oferty Telepizzy, oraz produktu firmy Tago.

Jak zauważa Dyrektor Generalny Telepizzy Dariusz Bąk, to już kolejna edycja „akcji Walentynowej” zorganizowana przez Telepizzę która zawsze cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Pierwszy raz współpracujemy z firmą Tago, niemniej jesteśmy przekonani, że słodki „upominek” jaki przygotowaliśmy dla naszych klientów będzie dla nich miłą niespodzianką i okazją do spróbowania doskonałego „Tofinka”.

Kampania reklamowa akcji walentynkowej będzie prowadzona w całej Polsce na nośnikach BTL tj. plakatach i ulotkach oraz w Internecie: na stronie internetowej Telepizza, na portalu Facebook oraz w portalach Onet i sieci IMDnet.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu