Dzięki Winezja.pl praca nie musi już być harówką

Wiodący na polskim rynku winiarski portal i sklep internetowy Winezja.pl – miejsce chętnie odwiedzane przez coraz większe grono pasjonatów wina – poszukuje osób na stanowisko degustatora. Zadaniem szczęściarzy, którzy z powodzeniem przejdą proces rekrutacyjny, będzie… organizowanie spotkań przy winie! Niemożliwe? Przekonajcie się sami.

Taka praca to rzadki rarytas. Jedynymi wymaganiami stawianymi przed kandydatami są podstawowa wiedza na temat zagadnień ze świata win oraz obycie towarzyskie. Przyda się również spore grono przyjaciół i znajomych. W zamian za to portal oferuje niespotykanie przyjemną i niewymagającą pracę w gronie profesjonalistów, 6 butelek doskonałego wina do degustacji w gronie przyjaciół co dwa tygodnie, comiesięczne wynagrodzenie oraz oczywiście wspaniałe doznania smakowe. Zadaniem degustatorów ma być organizowanie dwóch spotkań w miesiącu, na których odbywać się będą degustacje wina z co najmniej 5 osobami. Do uczestników spotkań z kolei należeć będzie umieszczenie recenzji prezentowanych win na portalu Winezja.pl.

Tworząc takie stanowisko, portal Winezja.pl chce nawiązać z klientami dialog na tematy winiarskie i zarażać polskich konsumentów pasją do wina. Korzyść będzie obopólna: serwis zdobędzie informacje o panujących w społeczeństwie gustach, a klienci będą mogli poszerzyć swoje smakowe horyzonty oraz zdobyć wiedzę z dziedziny win. Konsumenckie forum w takiej formie to nowość na polskim rynku i jedna z wielu nowinek, jakie proponują twórcy portalu.

Winezja.pl to prężnie rozwijający się profesjonalny portal winiarski. Na swoim koncie, oprócz coraz większego grona miłośników, ma już prestiżowe nagrody, w tym tytuł Najlepszego Sklepu Internetowego w Polsce oraz Złotej Strony Miesiąca „Wprost”. Serwis wyróżnia największa w kraju oferta win oraz wygodne wyszukiwarki, które ułatwiają klientowi wybór. Dużym atutem jest też obszerna wiedza o winach, jaką dzielą się z użytkownikami znakomici eksperci, oraz szczegółowy opis każdej butelki. Przed zakupem, dzięki zdjęciom o bardzo wysokiej rozdzielności, można dokładnie obejrzeć etykietę i kontretykietę, a po dokonaniu transakcji wybrane wino dociera do klienta jeszcze tego samego dnia!

Aby poznać szczegóły oferty, zajrzyj na www.winezja.pl. Jednak nawet jeśli nie jesteś zainteresowany ofertą, koniecznie odwiedź tę stronę i wybierz się na fascynującą podróż po świecie win – naprawdę warto! Ale ostrzegamy: portal jest silnie wciągający i nie bierze odpowiedzialności za ilość spędzanego na nim czasu!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu