Dominika Jędrak dołączyła do zespołu Colliers International

Firma Colliers International, wiodący doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, ogłasza powołanie Dominiki Jędrak na stanowisko Dyrektora Działu Badań i Doradztwa.

Na nowym stanowisku Dominika Jędrak będzie odpowiadać za całość prac działu, w tym zwłaszcza za usługi doradcze dla klientów działających na rynku nieruchomości biurowych, handlowych, przemysłowych i hotelowych.

Dominika od początku kariery zawodowej związana jest z branżą nieruchomości. Przed dołączeniem do Colliers International przez ponad 10 lat pracowała w Cushman & Wakefiled, ostatnio jako analityk rynku, głównie w regionie Europy Środkowowschodniej. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki. Płynnie posługuje się językiem angielskim

Dział Badań i Doradztwa istnieje w firmie Colliers International od początku jej obecności na rynku polskim, czyli od 1997 r. Usługi oferowane przez dział obejmują analizy ekonomiczne i badania rynku nieruchomości komercyjnych z uwzględnieniem przyszłych trendów rynkowych; m.in. analizy opłacalności, analizy konkurencji, strategie inwestycyjne, analizy lokalizacji.

Wiedza oferowana przez ekspertów Colliers International poparta jest wieloletnim doświadczeniem i wypracowanymi metodami analitycznymi, służącymi wspieraniu klientów w procesach decyzyjnych, określaniu szans i zagrożeń oraz możliwych scenariuszy rynkowych.

Baza danych Działu Badań i Doradztwa obejmuje najbardziej aktualne informacje na temat rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, a ścisła współpraca z działami agencyjnymi firmy pozwala na lepsze zrozumienie indywidualnych potrzeb klientów.

W gronie klientów Działu Badań i Doradztwa Colliers International znajdują się takie firmy, jak m.in. Sanofi Aventis, GTC, SKANSKA, Tonagro, Metropolix Development, Mayland Real Estate, Global Partners, ING Real Estate, BIPROMET, RE Investment, BCB Bałtyckie Centrum Biznesu, RED Co, Adgar, Tup oraz Baltic Property Trust.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu