Panorama Firm z Yahoo Polska

Od niedawna zasoby Panoramy Firm (baza ponad 2 mln przedsiębiorstw, wyszukiwarka firm, mapa) są dostępne w serwisie Yahoo.pl. Współpraca opiera się na wzajemnej wymianie usług oraz promocji serwisów. Dla klientów Internetowej Panoramy Firm to dodatkowy kanał dystrybucji oferty oraz promocji.

Internauci, korzystający z Yahoo mają teraz do dyspozycji aktualną bazę wszystkich firm i instytucji działających na polskim rynku. Ich dostawcą jest Panorama Firm. Poprzez widoczną na stronie głównej serwisu zakładkę pf.pl użytkownik może przejść bezpośrednio na stronę Panoramy Firm lub skorzystać z opcji „quick view” i zlokalizować adresy na mapa.pf.pl, odwiedzić stronę Planero.pl (przyp. serwis do planowania czasu wolnego). Znajdziemy tam również polecane branże, które będą się zmieniały w ciągu roku, np. restauracje, pensjonaty, usługi budowlane, kwiaciarnie, itp.

– Współpraca z Yahoo da wymierne korzyści naszym reklamodawcom, Internauci jeszcze łatwiej dotrą do ofert firm obecnych w Panoramie Firm i znajdą to, czego szukają. W efekcie przełoży się to na więcej transakcji – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor Marketingu w Eniro Polska.

Yahoo Polska to kolejny, duży partner pf.pl. Wyszukiwarka współpracuje z Google, Micorsoft,Gery.pl, NetSprint, Interia.pl, gazetaprawna.pl, Dziennik.pl czy polskalokalna.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu