Specjalna promocja na Osiedlu Kujawska

Z okazji 20-lecia obecności Spółki Dolcan na polskim rynku, deweloper przygotował specjalną promocję dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania na osiedlu, przy ulicy Kujawskiej w Bydgoszczy. Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, otrzymają specjalną promocję – Dolcan zapłaci czynsz za cały rok.

Dla klientów, którzy przyjdą do bydgoskiego biura sprzedaży i zdecydują się na zakup mieszkania, Spółka zapłaci czynsz za cały rok. Dodatkowo, deweloper oferuje możliwość zamiany wartości tych upustów na materiały potrzebne do wykończenia mieszkania lub jego umeblowanie.

Z okazji 20-lecia istnienia Spółki Dolcan, przygotowaliśmy wiele ciekawych promocji dla naszych klientów, w tym osób zainteresowanych mieszkaniem na Osiedlu Kujawska – mówi Alicja Dolińska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Dolcan. –Chcemy w sposób szczególny zachęcić klientów do zakupu, ponieważ lokale są gotowe do odbioru, można zawierać akty notarialne, a w sprzedaży pozostało już niewiele mieszkań.

Osiedle Kujawska jest położone u zbiegu ulic Kujawskiej i Sierocej. Otoczenie osiedla cechuje spokojna, zielona okolica, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Architekturę inwestycji tworzą 3 budynki mieszkalne w zamkniętej, kaskadowej zabudowie z wewnętrznym dziedzińcem. Dostępne są mieszkania o powierzchni od 32 do 78 metrów kwadratowych. Na ostatnich piętrach znajdują się rekreacyjne tarasy dostępne dla mieszkańców osiedla. Budynki posiadają windy oraz garaże, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji na stronie internetowej www.dolcan.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu