Pomysł na Walentynki – uśmiech z kartą Go Smile

Każdy z nas chciałby z okazji Walentynek ofiarować najbliższym sercu osobom wymarzony upominek. Niestety nie zawsze nasze wyobrażenia o idealnym podarunku są zbieżne z rzeczywistymi potrzebami czy oczekiwaniami obdarowanych.

Jednak podczas tegorocznych Walentynek dzięki nowatorskiemu na polskim rynku rozwiązaniu nie musimy przejmować się, że nie trafimy w gust naszych ukochanych. Przedpłacona karta podarunkowa Go Smile na pewno wywoła uśmiech na twarzy – jak sama nazwa wskazuje – gdyż obdarowana nią bliska osoba będzie mogła sama wybrać idealny dla siebie prezent.

– Główną zaletą karty Go Smile, wydanej przez Card System z grupy Bonus, jest pełna swoboda w korzystaniu ze środków na karcie. Osoba obdarowana może je przeznaczyć na cokolwiek tylko zechce. Nie musimy się więc martwić, że wyszukany prezent, na którego obmyślenie i przygotowanie poświęciliśmy sporo czasu, nie sprawi jej radości i nie znajdzie uznania w jej oczach – podkreśla Henrietta Varju, Business Development Director w Bonus Systems Polska.

Teraz nasi najbliżsi mogą samodzielnie decydować, co otrzymają w prezencie. Koniec więc z ukrywaniem zawodu i rozczarowania nietrafionymi podarunkami. Bliska nam osoba może sama podjąć decyzję, jaki prezent najbardziej jej odpowiada i w naszym imieniu go sobie sprawić, za pomocą karty Go Smile.

Karty Go Smile są powszechnie akceptowane – można nimi płacić za transakcje we wszystkich punktach przyjmujących karty płatnicze VISA Electron (jest ich już ponad 200 tys.) oraz w internecie. Jest to karta bez PIN-u, transakcje bezgotówkowe autoryzuje się „na podpis”. Można ją doładowywać przez internet, gdy tylko nadarzy się kolejna okazja do podarowania upominku danej osobie. Jest ona ważna przez 2 lata. Na stronie www lub telefonicznie można szybko i wygodnie sprawdzić historię transakcji oraz saldo karty. Karty można kupić na stronie www.cardsystem.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu