Physix by Vogel’s

Tagi:

Szukasz przystępnego cenowo i bezpiecznego rozwiązania, pozwalającego na montaż płaskiego telewizora LCD/plazmowego na ścianie? Wybierz jeden z trzech rodzajów uchwytów Physix by Vogel’s. 

Physix to bezpieczne i funkcjonalne uchwyty ścienne do telewizorów LCD/PLASMA, dzięki którym uwolnisz przestrzeń w Twoim domu. I nie istotne jest, czy potrzebujesz uchwytu z funkcją obrotu, pochylenia czy pozwalającego na płaskie powieszenie telewizora na ścianie, Physix – jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.

Od opakowania do ceny, od wyglądu do funkcjonalności, wszystko zostało zaprojektowane z myslą o solidności produktu i łatwości jego instalacji. Physix oferuje trzy ułatwiające użytkowanie funkcje: FLAT – by telewizor płasko przylegał do ściany, TILT – jeśli telewizor ma być pochylony do przodu, oraz TURN – jeśli chcemy obrócić telewizor w prawo bądź w lewo. Te funkcje dostępne są w uchwytach o czterech różnych rozmiarach (S/M/L/XL), co oznacza, że dla każdego dostępnego na rynku telewizora znajdzie się odpowiedni uchwyt Physix.

Wraz z uchwytami dostępne są trzy akcesoria. Maskownica na kable Physix, która porządkuje i zakrywa kable od telewizora. Półka na urządzenia A/V pod ekranem, która pomieści wszelki sprzęt audio i video. Dla uchwytów z funkcją TURN – elastyczna osłona na kable, który zbiera i chowa kable biegnące od tyłu pochylonego telewizora do ściany.

Physix to przede wszystkim prostota i wytrzymałość – uchwyt jest w stanie udźwignąć telewizor ważący aż 70 kg. Instalacja jest prosta i nieskomplikowana – każdy produkt został zaopatrzony w przejrzystą instrukcję montażu, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces instalacji uchwytu w dowolnym miejscu w Twoim domu.

Dodatkowo, dla maksymalnego ułatwienia instalacji uchwytu, w opakowaniu znajdują się również wszystkie potrzebne śruby (zarówno do umieszczenia na ścianie, jak i przykręcenia tylnej część telewizora) – komplet montażowy. Dołączone materiały są najwyższej jakości – od wiodącego producenta materiałów montażowych Fisher.

Uchwyty Physix są nie tylko proste i wytrzymałe, ale również bezpieczne. Każdy z uchwytów został wyposażony w mechanizm blokujący/ zwalniający. Mechanizm służy do zablokowania na ścianie, zapobiegając jego przypadkowemu strąceniu. Aby zablokować lub odblokować telewizor np. w celu zamontowania/zdemontowania kabli, wystarczy pociągnąć czerwone paski Physix.

źródło/autor: Audio Klan

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu