Konkurs Lider Wsparcia IT – rozpoczęła się kolejna edycja

CTPartners S.A – lider polskiego rynku szkoleń i doradztwa w zakresie zarządzania IT, spółka z Grupy Kapitałowej Infovide-Matrix informuje, że rozpoczęła się szósta edycja konkursu Lider Wsparcia IT.

CTPartners S.A. – Gold Partner HDI w Polsce, realizując misję promowania najlepszych praktyk wsparcia użytkowników usług informatycznych, ogłasza kolejną edycję konkursu Lider Wsparcia IT.

„Ideą Konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie zapewniania wysokiej jakości i efektywności w obszarze wsparcia użytkowników IT. Cel ten jest realizowany poprzez wybór i nagrodzenie organizacji, które w 2010 roku, reprezentowały najwyższy poziom organizacyjny i jakościowy w zakresie wsparcia użytkowników oraz przeprowadziły najciekawszy projekt doskonalący swe działania i osiągnęły w jego efekcie wymierną poprawę wskaźników działania. Chcemy nagradzać i pokazywać te zespoły, których osiągnięcia są warte upowszechnienia” – powiedział Artur Sygnatowicz – Menedżer HDI Poland oraz przewodniczący konkursu Lider Wsparcia IT.

W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie, funkcjonujące na polskim rynku organizacje wsparcia IT oraz zespoły realizujące przedsięwzięcia związane ze wsparciem użytkowników usług informatycznych, działające wewnątrz firm jak również komercyjnie.

Tegoroczni Liderzy Wsparcia zostaną wyłonieni w czterech kategoriach:

  • CENTRUM WSPARCIA ROKU
  • ZESPÓŁ WSPARCIA ROKU
  • PRZEDSIĘWZIĘCIE ROKU
  • OSOBOWOŚĆ ROKU

Konkurs będzie realizowany w czterech etapach:

  • Etap 1. Nadsyłanie aplikacji – do 15 kwietnia 2011 roku.
  • Etap 2. Kwalifikacja do finału – do 11 maja 2011 roku
  • Etap 3. Przegląd – od 16 maja do 10 czerwca 2011 roku
  • Etap 4. Ogłoszenie wyników – 16 czerwca 2011 roku

„Udział w konkursie stwarza znakomitą okazję do zaprezentowania swych osiągnięć na szerokim forum, pokazania wysokiej jakości podjętych działań, podkreślenia ich wartości. To także promocja wizerunku własnej firmy jako organizacji nowoczesnej i nowatorskiej. Statuetka Lidera Wsparcia to symbol odniesionego sukcesu, dowód na szerokie uznanie kompetencji, wiedzy oraz wysokich umiejętności organizacji i zespołów nagrodzonych lub wyróżnionych w konkursie.” – dodaje Artur Sygnatowicz

Rozdanie nagród nastąpi 16 czerwca 2011 r. podczas uroczystej Gali Liderów Wsparcia.

Pełna informacja o Konkursie dostępna jest na stronie – http://hdi.pl/content/view/133/134/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu