Kolejny Super Plus od Black Pointa

Popularna linia Super Plusów – najwydajniejszych tonerów monochromatycznych w ofercie marki Black Point – wzbogaca się teraz o nowy model do drukarek Samsung SCX. Produkt pozwala oszczędzić ponad 40% kosztów druku w odniesieniu do oferty OEM. Z Super Plusem użytkownik otrzymuje prawie tysiąc stron więcej.

Wydajność tonera Black Point Super Plus (LBPPS2092L) do drukarek Samsung SCX w oparciu o normę ISO/IEC 19752: 2004 określono na poziomie 5 800 stron. Producent sprzętu, opierając się na tych samych normach, określił wydajność swojego tonera na poziomie 5 000 stron. – Black Point Super Plus to prawie dodatkowy tysiąc stron wysokiej jakości wydruków przy zachowaniu pełnej niezawodności i bezpieczeństwa użytkowania – wylicza Jacek Bryś, product manager w firmie Black Point.

Z tonerem Black Point Super Plus do Samsunga SCX za jedną stronę użytkownik płaci 4,5 gr. Korzystając z produktu OEM – 8 gr, co daje oszczędność ponad 40% kosztów druku. Model jest kompatybilny z drukarkami Samsung SCX: 4824FN, 4828FN i 2855ND.

Super Plusy zadebiutowały na rynku w marcu 2010 r. Pozwalają znacznie ograniczać koszty druku – dla całej linii to średnio ponad 50% w odniesieniu do oferty producentów sprzętu. Aktualnie grupa Super Plusów liczy ponad 70 modeli i ciągle jest poszerzana o kolejne modele. Wśród nich znajdują się tonery do drukarek HP, Samsung, Canon, Lexmark, Brother i Xerox.

Wszystkie Super Plusy zostały objęte szerokim pakietem serwisowo-gwarancyjnym, tj. dożywotnią gwarancją na produkt oraz dodatkową na drukarkę, a także programami umożliwiającymi ich wymianę z pominięciem zbędnych formalności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu