Infornext.pl uruchamia nowy wortal medyczny i kontynuuje inwestycje w tematykę zdrowotną

Spółka INFORNEXT.pl tydzień po przejęciu najpopularniejszego w Polsce forum medycznego Commed.pl uruchomiła nowy wortal medyczny. Zdrowie.wieszjak.pl jest trzecim serwisem w portfolio spółki, po Commed.pl i Rynekmedyczny.pl poświęconym zdrowiu i tematyce medycznej. Spółka rozpoczęła również prace nad integracją swoich serwisów z tej kategorii. Celem Infornext.pl jest zajęcie pozycji w ścisłej czołówce w kategorii „Zdrowie i medycyna”.

Pod adresem zdrowie.wieszjak.pl na użytkowników czekają liczne artykuły i porady dotyczące chorób i sposobów ich leczenia, a także szeroko rozumianego zdrowego stylu życia. Ich autorami są specjaliści różnych dziedzin m.in. lekarze, farmaceuci, dietetycy, psycholodzy.

Wortal został podzielony na trzy kategorie: „Medycyna”, „Zdrowie rodziny” i „Zdrowie na co dzień”. Ponadto, zawiera wiele przydatnych narzędzi, m.in.: encyklopedię zdrowia, interpretację wyników badań, testy psychologiczne, katalog niezbędnych szczepień dla podróżników i wiele innych. Równolegle na forum użytkownicy mogą poradzić się specjalisty lub innych internautów oraz podzielić się swoimi doświadczeniami. Partnerem wortalu zdrowie.wieszjak.pl jest Rynekmedyczny.pl, który uzupełnia zawartość merytoryczną wortalu o wyszukiwarki leków i placówek medycznych. Zdrowie.wieszjak.pl jest trzecim wortalem w Grupie Wieszjak.pl po dom.wieszjak.pl i kobieta.wieszjak.pl przygotowanym według nowej linii graficznej i nawigacyjnej.

źródło/autor: INFORNEXT.PL

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu