Sklep XXI wieku

Już nie trzeba biegać po sklepach i szukać najlepszego sprzętu sportowego. Teraz wszystko jest w zasięgu ręki. Wystartowała właśnie nowa, interaktywna platforma sprzedażowa – Sportnet.pl. Sklep działa we współpracy z serwisem Aktywni.pl

1 Aktywni.pl, Karolina Ożdżyńska, New Media Studio, Sportnet.plSportnet.pl to pierwsze miejsce w sieci dedykowane dla osób uprawiających sport, interesujących się nim lub prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia. Łączy w sobie zalety sklepu internetowego i kompendium wiedzy na temat sprzętu sportowego oraz produktów prozdrowotnych. Najwyższą jakość produktów dostępnych w serwisie gwarantuje współpraca z wiodącymi na rynku sprzedawcami z branży sportowej.

Sportnet.pl w nowatorski sposób podchodzi do swoich użytkowników. Każdy z nich, który posiada fachową wiedzę w określonej dziedzinie sportu, może zostać ekspertem. Eksperci mają wspierać kupujących w dokonywaniu najlepszych wyborów. Sportnet.pl zamierza stworzyć forum dla zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu powstanie miejsce, w którym osoby zainteresowane sportem będą mogły wymieniać się opiniami na temat dostępnego sprzętu, a także dzielić się swoją pasją.

Sportnet.pl to sprzedaż i zakupy w jednym. Użytkownicy nie są tylko biernymi kupującymi, ale mogą wystawiać na sprzedaż „swoje” produkty. Dodatkowo konta użytkowników sklepu zintegrowane są z kontami w innych serwisach: Aktywni.pl i Facebook.com.

Sportnet.pl to wreszcie przejrzysta nawigacja i tysiące produktów zgrupowanych w kilku kategoriach. To także szereg promocji i rabatów, a także rankingów najwyżej ocenianych produktów. Sportnet.pl to po prostu sklep na miarę XXI wieku.

Sportnet.pl korzysta z doświadczenia i zaplecza technologicznego serwisu Aktywni.pl. Opiekę agencyjną nad platformą sprawuje New Media Studio.

Zapraszamy na zakupy do sportnet.pl

Autor: Karolina Ożdżyńska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu