Nowe sekcje w magazynie „Brief”

W lutowym numerze magazynu „Brief” można znaleźć nowe, stałe sekcje. W praktycznym dziale mówiącym o finansowaniu biznesu prezentujemy najróżniejsze źródła finansowania działalności gospodarczej, w autorskiej rubryce redaktor naczelnej, Olgi Kozierowskiej, przedstawiamy wywiady z przedstawicielkami świata biznesu i showbiznesu, natomiast sekcja Brief Style poświęcona jest trendom w biznesie i nietypowym pasjom. 

Wprowadzenie nowych, stałych rubryk do makiety magazynu „Brief” jest kolejnym krokiem związanym ze zmianami w ramach pisma. Sekcje poświęcone są jasno określonym grupom odbiorców, dla których każdy kolejny numer przynosić ma przydatne, praktyczne informacje.

Dział dotyczący finansowania działalności kierowany jest do ludzi przedsiębiorczych, którzy dzięki niemu będą mieli okazję rozszerzać swoją wiedzę na temat alternatywnych źródeł finansowania działalności gospodarczej. W dziale znajdują się praktyczne przykłady wykorzystania źródeł finansowania potrzebnych na start i rozwój firmy, a także informacje na temat ich mocnych stron oraz potencjalnych zagrożeń.

W kolejnych numerach przyjrzymy się funduszom zalążkowym, kredytom inwestycyjnym, funduszom UCE,  pożyczkom na innowacje PARP, finansowaniu projektów z NBP, kredytom obrotowym, NewConnect, nisko oprocentowanym pożyczkom czy aniołom biznesu.

W swojej autorskiej rubryce redaktor naczelna, Olga Kozierowska, prowadzi wywiady z przedstawicielkami świata biznesu i showbiznesu, bliskimi autorytetami w myśl koncepcji „dziewczyny z sąsiedztwa”, które wyróżniają spektakularne osiągnięcia, innowacyjny styl zarządzania czy zaskakujące działania. Omawiane osiągnięcia rozmówczyń na rynku biznesowym mogą posłużyć jako inspiracja i wsparcie dla kobiet przedsiębiorczych, prowadzących swój biznes lub myślących o nim.

W rubryce Polska na weekend prezentujemy atrakcyjne, ale jeszcze niedocenione z punktu widzenia biznesu i turystyki regiony Polski, które warto odwiedzić choćby na chwilę.

W sekcji Brief Style natomiast, która zamyka magazyn, prezentujemy oryginalne  pasje nietypowych ludzi – przedstawicieli sztuki, polityki, biznesu czy mediów. W numerze lutowym Michał Sołowow opowiada o swojej miłości do rajdów samochodowych.

Brief Style wprowadza czytelnika również w świat branży motoryzacyjnej. W humorystyczny,  ale przede wszystkim merytoryczny sposób, prezentujemy nowości i trendy w tej dziedzinie.

źródło/autor: Brief

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu