Limitowana seria stylowych notebooków HP Pavilion DV6 Rossignol wyłącznie w Sferis

Sieć Sferis, jako jedyna posiada w swej ofercie serię notebooków HP Pavilion DV6, zaprojektowanych przez znaną fanom białego szaleństwa markę Rossignol. To idealna propozycja dla osób, dla których liczy się zarówno jakość sprzętu jak i wyszukany styl.

Zależy nam, aby w naszej ofercie klienci mogli znaleźć niepowtarzalne produkty, wyróżniające się nie tylko jakością, ale także wzorem i funkcjami. Potwierdzeniem realizacji tej idei są notebooki z serii Rossignol, które mamy na wyłączność. Powstały z myślą o klientach, którzy chcą wyróżnić się poprzez unikatowy design i pragną podkreślić swój aktywny styl życia oraz pasję do sportów zimowych. – komentuje Michał Iwanciw, Prezes Zarządu Sferis

Zarówno w sieci punktów, jak i na stronie internetowej Sferis dostępne są:

  • Model Attraxion, który powstał z myślą o damskiej części klientów. Wyposażony jest w procesor Intel Core i3-380M, pamięć operacyjną DDR3 o pojemności 3 GB, dysk twardy 500 GB, kartę graficzną ATI Radeon HD 6550 z 1GB pamięci oraz napęd DVD/RW. Jego cena to 2899 zł.
  • Model Koopman to propozycja dla męskiej części klientów. Posiada procesor Intel Core i5-480M, większą pamięć operacyjną – 4GB DDR3, dysk twardy 500 GB, kartę graficzną ATI Radeon HD 6550 z 1GB pamięci oraz napęd DVD/RW. Kosztuje on 3299 zł.

Do każdego z laptopów dołączono specjalny pokrowiec firmy Rossignol pozwalający na swobodne i bezpieczne przenoszenie komputerów na stoku. Dodatkowo w pamięci notebooków zawarte są specjalne tapety pasujące do stylistyki danej obudowy. Multimedialne produkty dostępne są także w nowo otwartych salonach zlokalizowanych w popularnych zimowych kurortach takich jak Nowy Targ, Ustroń, Skoczów czy Zakopane.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu