33% prowizji w nowym Programie Partnerskim GetResponse

Bezpłatny udział w programie, przychody w całym okresie życia konta, atrakcyjne materiały marketingowe i wsparcie największej firmy email marketingowej w Polsce.

GetResponse, największa w Polsce firma email marketingowa, uruchomiła właśnie Program Partnerski w Polsce.

Według zasad Programu, Partner GetResponse otrzyma 33% stałej prowizji za polecenie platformy. Równie ważny co wysokość prowizji jest jej charakter – jest to prowizja cykliczna, a więc naliczana od każdej płatności dokonanej przez klienta, który założył konto GetResponse z polecenia uczestnika Programu.

Przystąpienie do programu jest darmowe. Polscy Partnerzy do swojej dyspozycji mają szeroką gamę materiałów marketingowych oraz edukacyjnych, a także zaawansowany system raportujący.

Rynek email marketingu w Polsce jest w fazie bardzo szybkiego wzrostu, a to oznacza, że coraz więcej firm będzie szukało profesjonalnego rozwiązania do prowadzenia działań email marketingowych. Nasi klienci, wśród których są również agencje marketingowe, już teraz polecają platformę GetResponse zaprzyjaźnionym firmom, z czego jesteśmy bardzo dumni. Do naszego międzynarodowego programu przyłączyło się już ponad 100,000 partnerów z całego świata. Wprowadzając polską wersję Programu Partnerskiego, chcemy zaproponować stałą, cykliczną 33%

prowizję również polskim przedsiębiorcom. Jesteśmy przekonani, że to najlepsza oferta na rynku. – mówi Szymon Grabowski, prezes Implix, właściciela GetResponse.

Agencje marketingowe odpowiadające za email marketing swoich klientów mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy.

źródło/autor: Implix

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu