Przejdź do treści

Wirtualny Doradca w wypożyczalni samochodów

Wirtualny Doradca po raz pierwszy pojawił się w branży motoryzacyjnej. Największa w Polsce wypożyczalnia samochodów Express Rent a Car umieściła w swoim serwisie internetowym wirtualną postać, która pomaga klientom wypożyczyć auto. Projekt zrealizowała firma Stanusch Technologies. 

Wirtualna Ewa na stronie www.express.pl wyjaśnia zasady wynajmu i ułatwia znalezienie informacji o aktualnych cenach i możliwych rabatach. Za pośrednictwem chatbota klienci wypożyczalni samochodów Express mogą poznać różnice między ofertami krótko, średnio i długoterminowymi. Wirtualny Doradca posiada informacje o usługach skierowanych zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Ewa tłumaczy także na czym polega zarządzanie flotą i usługa Express Fleet Partner.

Firma Express S.A. umieszczając na swoich stronach Wirtualnego Doradcę, wychodzi ponad standardy obsługi klientów wypożyczalni samochodowych w internecie. Dzięki wsparciu wirtualnej postaci proces wyboru i wynajmu samochodów jest szybszy i bardziej przyjazny dla użytkownika. Choć usługa wynajmu samochodów w Polsce staje się z roku na rok coraz bardziej popularna, wciąż kluczowe jest dostarczanie klientom jak największej ilości precyzyjnych informacji o możliwościach i korzyściach płynących z najmu pojazdów.

„Express od wielu lat koncentruje się na rozpowszechnianiu usługi wynajmu samochodów oraz na wprowadzaniu i rozwijaniu technologii, które czynią wynajem usługą wygodną i łatwą do pozyskania. Dostępność do informacji o wynajmie jest istotnym elementem tego działania. Wprowadzenie Wirtualnego Doradcy do serwisu internetowego wypożyczalni jest więc kolejnym krokiem w budowaniu świadomości klientów, że wynajem samochodu jest na wyciągnięcie ręki”  – podkreśla Paweł Pawicki, szef marketingu w  firmie Express S.A.

„Sposób korzystania ze stron www jest coraz bardziej spersonalizowany. Klienci oczekują od firmowych serwisów internetowych interaktywności i łatwego dostępu do informacji. Nasz Wirtualny Doradca pomaga dostosować witrynę sieciową do wymagań świata WEB 3.0 i wyjść ponad standardy komunikacji w internecie. Dlatego zdobywa kolejne branże polskiego rynku” – powiedział Maciej Stanusch, prezes zarządu Stanusch Technologies.

źródło/autor: Stanusch Technologies