Przejdź do treści

Pierwsza platforma dla mikro i małych firm na polskim Facebooku

W czwartek 3 lutego br. wystartowała pierwsza na polskim Facebooku wirtualna platforma dla mikro i małych firm. Jest ona skierowana przede wszystkim do przedstawicieli małego biznesu i właścicieli firm, ale także do wszystkich tych, którzy dopiero myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Podstawowym celem platformy jest wspieranie pasji, jaka towarzyszy ludziom podczas tworzenia i  prowadzenia własnego biznesu, jak również pomoc w stawianiu pierwszych kroków przy zakładaniu firmy.

7 lutego na platformie „Ja i Mój Biznes” rozpoczął się konkurs dla użytkowników portalu Facebook, prowadzących jednocześnie własną działalność gospodarczą. Konkurs z wiedzy o gospodarce i finansach potrwa do 22 lutego, a wygrać można m.in.: szkolenie z wykorzystania Social Media w biznesie, czytnik e-booków Amazon Kindle 3G, a także lot szybowcem i jazdę jeepem 4×4. Dodatkowo dla pierwszych 10 uczestników FM Bank przygotował darmowe prowadzenie rachunku firmowego na zawsze. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.facebook.com/JaiMojBiznes w zakładce Konkurs.

Pomysłodawcą platformy jest FM Bank, pierwsza w Polsce instytucja finansowa wyspecjalizowana w obsłudze mikro i małych firm.

źródło/autor: FM Bank