„Kont Rewolucja” w Alior Banku

Alior Bank przygotował wyjątkową ofertę dla internautów, opartą na mechanizmie popularnych obecnie zakupów grupowych. W ramach akcji „Kont Rewolucja” nowi klienci banku będą mogli skorzystać z konta osobistego na specjalnych warunkach nawet przez półtora roku.

W promocji może wziąć udział każdy, kto dotychczas nie korzystał z usług Alior Banku. Aby przyłączyć się do akcji „Kont Rewolucja” wystarczy wpisać swój numer PESEL

w specjalnym formularzu, umieszczonym na stronie http://konto-osobiste.aliorbank.pl/, a następnie złożyć wniosek internetowy o konto osobiste do 21 marca i otrzymać na to konto jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł z innego banku do końca marca br.

Istotą „Kont Rewolucji” jest założenie, że im więcej osób zapisze się do akcji, tym większą korzyść uzyskają wszyscy jej uczestnicy. Jeśli w akcji weźmie udział co najmniej 1 000 uczestników, wszystkie osoby, które spełnią wymagane warunki, zostaną zwolnione z opłaty za kartę debetową przez 12 miesięcy. Udział co najmniej 1 500 uczestników sprawi, że okres ten będzie wynosić aż 18 miesięcy.

Oprócz zwolnienia z opłaty za kartę debetową klienci będą mogli korzystać z pozostałych benefitów konta osobistego Alior Banku, oferowanych w standardzie:

  • Darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie;
  • bezpłatnego prowadzenia konta;
  • bezpłatnych przelewów internetowych;
  • bezpłatnych pakietów usług: assistance „Pomocni Fachowcy” oraz concierge „Osobisty Asystent”.

Alior Bank jako pierwszy przeniósł mechanizm znany z zakupów grupowych do usług bankowych już w marcu 2009 roku, organizując pierwszą edycję akcji „W grupie taniej”. Jej uczestnicy mogli liczyć na otrzymanie pożyczki w Alior Banku na promocyjnych warunkach.

Akcji „Kont Rewolucja” towarzyszy intensywna kampania reklamowa, której głównym medium jest Internet.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu