Zmiany w ramówce lutowej TVN CNBC

Wystartowała nowa, odświeżona ramówka TVN CNBC. Od 9 lutego na antenie pojawi się nowy program, poświęcony motoryzacji. Ponadto zmianie uległy pory emisji niektórych pozycji programowych.

W środę, 9 lutego, startuje program Koła fortuny, który poprowadzi Marcin Kowalski. Zamiast ze studia telewizyjnego, program będzie prowadzony z samochodu. Co tydzień z innego. Od firm, których auta będą prezentowane w programie (jedną z pozycji będzie analiza stosunku jakości do ceny „samochodu tygodnia”), będziemy oczekiwali wpłaty na cele charytatywne – wsparcie osób poszkodowanych w wypadkach samochodowych. Szczegóły – już w pierwszym programie, w środę, o 13:00.

W programie będziemy również prezentować m.in.: najważniejsze informacje z branży motoryzacyjnej w ujęciu biznesowo – informacyjnym, nowości na rynku usług finansowych w motoryzacji – od finansowania zakupu czy leasing aż po ceny i jakość ofert ubezpieczeniowych. Wojciech Drzewiecki, szef firmy SAMAR monitorującej polski rynek motoryzacyjny, będzie stałym gościem programu na prawach współgospodarza, nie tylko informującego jak producenci, importerzy czy sprzedawcy radzą sobie na rynku. „Koła fortuny” w każdą środę o godz. 13.00 (powtórki w piątki, 19.30 oraz w pasmach weekendowych).

Kolejna zmiana w ramówce TVN CNBC to program Pieniądze w Południe, emitowany w analogicznej formule jak odświeżony program Pieniądze od Rana. Pieniądze w południe na antenie o 11:00 i 13:00. Zmianie ulegną również godziny emisji programów Blajer mówi: BIZNES oraz Godzina dla pieniędzy. Czas trwania obu pozycji został wydłużony o pół godziny (Blajer mówi: BIZNES – emisja pn.-pt., 11.30, Godzina dla pieniędzy – emisja pn.-pt., 13.30).

W związku z wydłużeniem sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych o godz. 17:30 nie będzie serwisu ekonomicznego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu