Nowy Art Director w Digital One

Strategiczna agencja interaktywna Digital One powiększa zespół, do którego dołącza Krzysztof Turek, który obejmie stanowisko Art Directora.

Dotychczas pracował na takim samym stanowisku w agencji Saatchi & Saatchi, był Senior Graphic Designerem w AMG.net oraz pracował jako Graphic Designer w Digital One.

Do jego obowiązków będzie należeć będzie m.in. współtworzenie koncepcji kreatywnych oraz nadzorowanie pracy jednego z zespołów projektowych. Jako Art Director raportować będzie bezpośrednio do Michała Owczarka, Creative + Strategy Directora agencji Digital One.

„W Digital One coraz częściej spotykamy się z wyzwaniami na styku tradycyjnej komunikacji reklamowej oraz świata mediów społecznościowych. Krzysztof zdobywał doświadczenie kreatywne w międzynarodowych strukturach reklamowych oraz projektowe, tworząc systemy zorientowane na użyteczność. Jego kompetencje wpisują się optymalnie w model rozwoju agencji a dodatkowo jego osoba wnosi nieprzeciętny ładunek pozytywnej energii do naszego zespołu” – mówi Michał Owczarek, Creative & Strategy Director w Digital One.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu