Nowe produkty Triady dla klientów, którzy nie pojadą do Egiptu

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy nie będą mogli skorzystać z urlopu w Egipcie, Triada przygotowała specjalną ofertę wypoczynkową.

Kilkuset klientów Triady, którzy wykupili miejsca na imprezach turystycznych w Egipcie odwołanych do końca marca br., korzysta już ze specjalnej oferty wypoczynkowej. W jej ramach zaoferowano m.in. nowatorski, nigdy wcześniej nie sprzedawany w Polsce program 7+7 – tygodniowy wypoczynek na Cyprze z przelotem na część objazdową do Izraela. 

Podjęliśmy decyzję o odwołaniu wyjazdów do Egiptu aż do marca ze względu na bezpieczeństwo i komfort turystów, ale nie pozostawiliśmy ich samym sobie ­– mówi Piotr Zawistowski, Prezes Zarządu Triady. – Natychmiast stworzyliśmy dla nich dedykowaną ofertę i zaproponowaliśmy telefonicznie alternatywne wycieczki, co okazało się dobrym ruchem, gdyż znakomita większość z nich chciała skorzystać z urlopu i zdecydowała się na Cypr lub Maroko – dodaje.

Ponieważ część z odwołanych wycieczek uwzględniała zwiedzanie Izraela w wariancie 7+7, Biuro stworzyło nowatorski, dotąd nie wprowadzony na rynku polskim produkt w postaci wycieczki 7+7 z wypoczynkiem na Cyprze w hotelu **** Laura Beach i wycieczką objazdową do Izraela. – Pomimo presji czasu udało nam się bardzo sprawnie dopracować ofertę, choć była pewnym wyzwaniem logistycznym – mówi Piotr Zawistowski. ­ – W sytuacji takiej jak obecne nie ma czasu na wahanie – jedynie podchodząc do obecnego kryzysu niestandardowo można go wykorzystać jako szansę na wzmocnienie swojej pozycji na rynku  – ocenia.

Aby przewieźć wszystkich klientów, którzy wybiorą Cypr lub Maroka, Biuro zorganizowało dodatkowe czartery do Maroka w każdy piątek począwszy od 4 lutego oraz dodatkowe rejsy na Cypr w każdą środę począwszy od 9 lutego. W alternatywnej ofercie wypoczynkowej dla klientów z odwołanych wycieczek do Egiptu znalazły się także dodatkowe miejsca w programie Cypr 55+, w którym pobyt dofinansowywany jest ze środków unijnych. Klienci mają także do wyboru m.in. zwiedzanie w Maroku – program „Cesarskie Miasta” lub „Maroko Południowe” w wariancie 7+7. Dla wszystkich umów zostanie dokonana indywidualna kalkulacja ceny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu