Lutowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

NIEZNISZCZALNI, DUŻE DZIECI, ŚLUBY PANIEŃSKIE, JUTRO BĘDZIE FUTRO, LISTY DO JULII, LEGION – to jedynie część nowości, jakie na luty przygotowała dla abonentów Cyfrowego Polsatu VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa. Wybrane filmy o miłości będzie można obejrzeć w specjalnych, walentynkowych cenach. 

W najbardziej romantycznym miesiącu w roku VOD zaprasza widzów do odbycia sentymentalnej  podróży w czasie i powrotu do niezapomnianych lat 80-tych, poznania egzotycznej historii miłości zrodzonej w Weronie oraz zderzenia się z ponadczasowymi prawdami dotyczącymi relacji damsko-męskich.

W filmie  Stevego Pinka „Jutro będzie futro” w podróż w czasie zabierze Was John Cusack, który wraz z grupą kumpli będzie starał się odnaleźć w rzeczywistości 1986 roku tak różnej od współczesnej. Film gwarantuje doskonałą zabawę na randkowy wieczór w rytmach największych przebojów INXS, Public Enemy, Davida Bowie, Salt’N’Pepa, New Order oraz Talking Heads.

Twórcom filmu „Duże dzieci” udało się natomiast zebrać obsadę składającą się z komediowym najlepszych komików. Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider dają niesamowity i przezabawny popis swoich talentów, wcielając się w role przyjaciół z dzieciństwa, którzy spotykają się po latach, by powspominać stare dobre czasy.

„Niezniszczalni” to nie tylko powrót  do męskiego kina lat 80-tych w reżyserii Sylvestra Stallone. To przede wszystkim zabójczo wystrzałowa historia, z największymi gwiazdami kina akcji takimi, jak Jason Statham, Mickey Rourke, Arnold Schwarzenegger, Dolph Lundgren, Bruce Willis, Gary Daniels czy Jet Li.

Na Walentynki VOD przygotowało specjalną propozycję. Nie ma chyba bardziej romantycznego miejsca na świecie niż miasto Romea i Julii. Skąpana słońcem Werona, ze słynnym balkonem, od lat przyciąga turystów i zakochanych z całego świata. Nic więc dziwnego, że właśnie tam wybrała się Sophie (w tej roli Amanda Seyfried, gwiazda przeboju „Mamma Mia”) ze swoim narzeczonym Victorem (Gael García Bernal) na nietypowy miesiąc przedślubny. Bohaterowie najnowszej komedii romantycznej Gary’ego Winicka – „Listy do Julii” – jednak szybko przekonują się, że ich wyobrażenia o wspólnym wyjeździe są różne.

Kontynuując romantyczne historie na luty, VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu zaprasza do obejrzenia jednej z największych polskich produkcji kostiumowych od czasów „Zemsty”. „Śluby Panieńskie” to genialna intryga, określana mianem „komedii wszech czasów”, która w sposób zaskakująco ponadczasowy ukazuje mechanizmy relacji damsko-męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy współczesnych „singielek”. Już w pierwszych dniach na planie zdjęciowym powstał najtrafniejszy chyba opis tego filmu – „Śluby panieńskie, czyli zemsta lejdis”. W obsadzie Marta Żmuda – Trzebiatowska, Maciej Stuhr, Borys Szyc, Robert Więckiewicz, Anna Cieślak.

Widzowie mniej skłonni do uniesień, nawet w Walentynki, znajdą w zamian wciągające kino akcji i fantasy – „Legion” z Paulem Bettany, „Outlander” z James’em Caviezel’em czy też „Moon”, poprawiające nastrój komedie – „Teściowie”, „Zamiana” oraz kino z czarnym humorem – „Zgon na pogrzebie”, a także prześmieszny „Klik: i robisz co chcesz” z Adamem Sandlerem.

Przypominamy także, że w lutym nadal będzie można powrócić do głośnych nowości stycznia takich, jak „Uczeń Czarnoksiężnika” z Nicolas’em Cage’m, „Ondine” czy też „30 dni mroku: czas ciemności”.

Z bieżącą ofertą filmową VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na pozycjach VOD 51 – VOD 65 i VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22 oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

źródło/autor: Cyfrowy Polsat

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu