Konsalnet zapewni ochronę 13 Charytatywnego Balu Dziennikarzy

Konsalnet – lider polskiego rynku ochrony zadba o bezpieczeństwo Charytatywnego 13 Balu Dziennikarzy. Impreza, która w tym roku cieszy się rekordowym zainteresowaniem rozpocznie się w sobotę – 5 lutego w stylowych wnętrzach Auli Politechniki Warszawskiej.

Ochronę balu zapewni kilkunastu specjalnie przeszkolonych pracowników Konsalnetu. Do ich zadań należeć będzie przede wszystkim czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników balu, zaproszonych gości, a także ochrona środków zebranych w czasie charytatywnej loterii i licytacji.

Konsalnet ma duże doświadczenie w ochronie imprez masowych. Zabezpiecza mecze piłkarskiej ekstraklasy, ligi hokejowej i zawody żużlowe. Chronił gwiazdy i uczestników festiwalu Camerimage, festiwalu filmowego „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym oraz uczestników Rajdu Polski w Mikołajkach.

W latach 2008-1010 zapewniał bezpieczeństwo uczestnikom Air Show w Radomiu, Dęblinie i Góraszce. W 2011 chronił m. in. niektóre sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, warszawski Orszak Trzech Króli i Wielką Galę Business Centre Club.

Konsalnet co roku angażuje się też w akcje społeczne (m.in. Bezpieczne Zakupy, Bezpieczny Dom), w ramach których doradza jak uniknąć kradzieży i podnosić swój poziom bezpieczeństwa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu