E-papierosy gadżetem przyszłości

Wraz ze zwiększaniem się polskiego rynku e-papierosów, popularność tego rozwiązania sukcesywnie wzrasta. Producenci ulepszając swoje produkty znacznie rozwinęli wizualną stronę e-papierosów, a także nośników ich promocji. Zjawisko przybiera na sile, a coraz więcej osób zaczyna traktować tą grupę jako modny gadżet.

Zaraz po debiucie elektroniczne papierosy były traktowane przez grupy docelowe z pewnym dystansem, jednak zalety produktu szybko przekonały do siebie coraz większą ilość odbiorców. Rosnąca popularność zaskoczyła nawet dystrybutorów i producentów, którzy oprócz ciągłego wsparcia rozwoju technologicznego, postawili na promocję wizualnych wartości e-papierosów. Obecnie stały się one modnym gadżetem, używanym również całkowicie legalnie w miejscach publicznych. Osoby, które zdecydowały się na e-palenie, mają obecnie dużą możliwość wyboru eleganckich, estetycznie przygotowanych produktów, które swoim wyglądem dostosowane zostały do wymogów najbardziej wymagających klientów.

Elektroniczne papierosy, które proponujemy naszym klientom, przestały być wyłącznie ciekawym pomysłem na odejście od tradycyjnego palenia. Ich wygląd powoduje, że zaczynają być atrakcyjnym gadżetem. W naszej ofercie posiadamy serie dedykowane osobom, które przywiązują wagę zarówno do funkcjonalności, jak i wyglądu swojego elektronicznego ekwipunku – komentuje Michał Kotwica, współwłaściciel e-dymek.com i marki Cigito.

Elektroniczne papierosy dzięki swoim właściwościom, które pozwalają na uwolnienie się od tradycyjnych papierosów, zdobywają uznanie coraz większej grupy użytkowników. Firma e-dymek.com proponuje zestawy oraz akcesoria zarówno dla początkujących e-palaczy, jak i osób, które mają już swoje upodobania i nawyki związane z e-paleniem.

Pełna oferta znajduje się pod adresem www.cigito.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu