Kreacja Saatchi & Saatchi wzmocniona o nowy team seniorski

Martin Winter i Jakub Zielecki dołączyli, jako główny team seniorski, do kreacji w Saatchi & Saatchi.

Obaj są absolwentami wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Martin przez 9 lat pracował w Leo Burnett Warszawa, z tego trzy lata jako dyrektor kreatywny. W 2009 roku przeniósł się do Euro RSCG, a następnie do Change Intergrated, gdzie stworzył team z Jakubem Zieleckim, który od 2001 roku do tego czasu pracował w Leo Burnett.

Martin i Jakub zdobyli łącznie ponad 100 nagród i wyróżnień w krajowych i międzynarodowych konkursach kreatywnych. Są wśród nich 2 Srebrne Lwy i 12 nominacji na festiwalu w Cannes, ponad 20 nagród KTR, 2 Clio, 2 Eurobest. Zdobył nagrodę The OneShow, 13 Golden Drum Awards, 11 nagród Effie. Ich prace zostały również opublikowane w ważnych magazynach branżowych, takich jak „Shots” i „Lurzers Archive”.

– Martin i Jakub to jeden z najlepszych teamów kreatywnych, jakie poznałem –   powiedział Max Olech, dyrektor kreatywny Saatchi & Saatchi. –  Cieszę się, że będziemy razem pracować w Saatchi & Saatchi, a ponadto, jako osoba odpowiedzialna za jakość prac kreatywnych w Saatchi & Saatchi, wiem, że zyskaliśmy ogromny atut, z którego skorzystają nasi klienci – dodał Olech.

źródło/autor: Saatchi & Saatchi

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu