Wideokonferencja sterowana dotykiem – Polycom Touch Control w Veracomp SA

W ofercie Veracomp SA dostępne jest już urządzenie Polycom Touch Control. Atrakcyjne wizualnie rozwiązanie zastępuje standardowego pilota do rozwiązań wideokonferencyjnych Polycom serii HDX.

Touch Control oferuje intuicyjny graficzny interfejs, który jest kontrolowany dotykowo przez 7-calowy ekran wysokiej rozdzielczości. Urządzenie zapewnia identyczną funkcjonalność jak standardowy pilot. Dodatkowo Touch Control można połączyć przez port USB z komputerem, aby udostępnić uczestnikom konferencji dodatkowe materiały.

Touch Control dostarczany jest z kablami USB i RJ45 oraz stojakiem do umieszczenia na stole. Urządzenie jest zasilane przez port LAN wykorzystując Power over Ethernet. W ofercie znajdują się również specjalne zasilacze PoE Polycom. TouchCotrol może być także wykorzystywany w trybie SoundStructure, aby kontrolować niektóre funkcjonalności urządzeń Polycom SoundStructure.

Urządzenie współpracuje ze wszystkimi systemami wideokonferencyjnymi Polycom serii HDX oraz platformami RMX.

Touch Control jest idealny dla wszystkich grup potrzebujących szybkiego i efektywnego zarządzania wideokonferencjami. Wysokiej rozdzielczości ekran zapewnia uproszczoną nawigację i wybór opcji z menu. Urządzenie gwarantuje pełną kontrolę nad przebiegiem wideokonferencji, włącznie z wyszukiwaniem osób, wykonywaniem połączeń i współdzielenia danych.

Cena SRP urządzenia Polycom Touch Control wynosi: 5199,99 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu