Spółka StrictWise podpisała umowę partnerską z firmą UMT Consulting Group

Spółka StrictWise podpisała umowę partnerską z firmą UMT Consulting Group, na mocy której stała się wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku narzędzia UMT Project Financial Server 2010, wspierającego zaawansowane zarządzanie finansami projektów, programów i portfeli projektów.

Kontynuując strategię dostarczania swoim klientom najwyższej klasy rozwiązań, StrictWise poszerza swoją ofertę o narzędzia umożliwiające zaawansowane zarządzanie finansowe oraz kontroling projektowy. Dzięki podpisaniu umowy partnerskiej z UMT Consulting Group możliwe będzie wprowadzenie na polski rynek systemu UMT Project Financial Server 2010. Narzędzie to  zostało zaprojektowane do współpracy z platformą Microsoft Project Server 2010 i zapewnia rozbudowane mechanizmy finansowej analizy kosztów i korzyści, na poziomie zarówno pojedynczych projektów jak i całego portfela projektów. Dzięki wykorzystaniu UMT Project Financial Server 2010 możliwe staje się uzyskanie pełnej przejrzystości oraz audytowalności finansowej poszczególnych przedsięwzięć, oraz monitorowanie stopnia realizacji założonego zwrotu z inwestycji.

„StrictWise od wielu lat oferuje usługi doradcze, związane ze wsparciem metodycznym, narzędziowym oraz organizacyjnym dla klientów, realizujących znaczą ilość dużych i złożonych projektów. Pozyskanie wartościowego partnera jakim jest amerykańska spółka UMT Consulting Group pozwoli na znaczące poszerzenie naszej oferty o rozwiązania umożliwiające skuteczne zarządzanie finansami projektów i programów inwestycyjnych. Współpraca z UMT to nie tylko możliwość dystrybucji narzędzia, ale również dostęp do  wysokiej klasy specjalistów, których unikalna wiedza i doświadczenie może być z powodzeniem przeniesiona na polski rynek.” – mówi Dominik Chrzanowski, dyrektor działu Project Portfolio Management w spółce StrictWise.

„Trudna sytacja ekonomiczna oraz rosnące wymagania formalne, powodują iż wlaściwe zarzadzanie finansowe staje się głównym priorytetem dla przedsiębiorstw inwestujących w najlepsze praktyki zarządzania projektami i portfelami projektów. UMT Project Financial Server 2010 pozwala na pełne wykorzystanie możliwości systemu Microsoft Project Server 2010, rozszerzając je o kompletne mechanizmy zarządzania kosztami i korzyściami projektowymi, w sposób zapewniający przejrzystość i kontrolę. Jest to rozwiązanie wykorzystywane na skalę globalną, więc jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości ogłoszenia naszego partnerstwa z polską spółką StrictWise. Profesjonalizm StrictWise w połączeniu z doświadczeniem metodologicznym oraz technologicznym w obszarze PPM, czyni z tej firmy idealnego z naszego punktu widzenia partnera.” – mówi Gil Makleff założyciel oraz CEO UMT Consulting Group.

Obecnie trwają rozmowy pomiędzy StrictWise a kilkoma firmami działającymi na polskim rynku, związane z uruchomieniem projektów rozbudowy posiadanych przez nich platform Microsoft Enterprise Project Management o nowy ważny element, jakim jest UMT Project Financial Server 2010.

źródło/autor: StrictWise

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu