Rusza pierwsza w Polsce agencja social media & video marketingu

Z połączenia kompetencji Smartly: Productions oraz grupy autentyk.com powstaje Suerte – pierwsza w Polsce agencja realizująca kompleksowe projekty wykorzystujące media społecznościowe oraz video.

W ofercie agencji znajdują się takie elementy jak opracowywanie strategii obecności marek w mediach społecznościowych, realizacja formatów web video oraz prowadzenie zintegrowanych kampanii w mediach społecznościowych opartych na contencie video.

 „W chwili obecnej obserwujemy na rynku wysyp agencji social media. W przeciwieństwie do nich, a także w przeciwieństwie do agencji PR i interaktywnych oferujących szeroki zakres usług skupiamy się na oferowaniu naszym klientom precyzyjnej oferty łączącej zalety dwóch najlepiej rozwijających się gałęzi marketingu internetowego.” – mówi Przemysław Śmit, Social Media Manager i Partner w nowo powstałej agencji.

„Olbrzymi potencjał jaki leży w video oraz możliwości, jakie dają nam media społecznościowe powodują, że nasze rozwiązania są zarówno efektowne jak i efektywne, natomiast połączenie kompetencji pozwala nam  kompleksowo realizować projekty” – mówi Wojciech Kowalczyk, producent Suerte.

Osoby odpowiedzialne za nowy podmiot realizowały projekty dla m.in: Blomedia.pl, Antyweb.pl, Digital One, MUKS Widzew Łódź, Cube Dance Academy, Smartszop, Opal Property Development.

źródło/autor: Suerte

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu