Rozwiązanie STOCK w PUP w Gryficach, Łobzie i Jeleniej Górze

SmartMedia liderem wśród dostawców rozwiązań do zarządzania majątkiem dla powiatowych urzędów pracy w Polsce. Rozwiązanie STOCK zostało po raz kolejny docenione przez klientów.

W pierwszej połowie grudnia 2010 roku do grona powiatowych urzędów pracy korzystających z rozwiązań firmy SmartMedia Sp. z o.o. dołączyły trzy kolejne instytucje: PUP Gryfice, PUP Łobez oraz PUP Jelenia Góra. Wszystkie trzy urzędy zdecydowały się na autorskie rozwiązanie STOCK wspomagające zarządzanie majątkiem. W chwili obecnej ze STOCK korzysta blisko 140 powiatowych urzędów pracy w całej Polsce, co czyni z firmy SmartMedia lidera wśród dostawców oprogramowania i szkoleń z zakresu zarządzania majątkiem w tym sektorze.

– Od czasu, kiedy po raz pierwszy wdrażaliśmy STOCK minęło już ponad 7 lat – mówi Bartosz Sobolewski, Prezes Zarządu SmartMedia Sp. z o.o. – W tym okresie rozwiązanie zostało bardzo znacznie rozbudowane o nowe funkcjonalności, jest bardziej użyteczne i intuicyjne. Jesteśmy dumni, że STOCK to obecnie wiodące na rynku, kompletne rozwiązanie do zarządzania majątkiem, w którego skład wchodzi aplikacja STOCK, sprzęt oraz materiały eksploatacyjne, a także usługi dodatkowe niezbędne do optymalnego i efektywnego zarządzania majątkiem organizacji.

Rozwiązanie STOCK umożliwia sprawne oznakowanie składników majątku za pomocą technologii kodów kreskowych, bądź technologii RFID, umieszczonych na samoprzylepnych etykietach. Podczas inwentaryzacji przedmioty są identyfikowane dzięki wykorzystaniu przenośnego, łatwego w obsłudze kolektora danych. Zebrane dane, po transmisji do programu STOCK, automatycznie porównywane są ze stanem księgowym, co wyklucza możliwość pomyłki. STOCK automatycznie generuje arkusze spisu z natury, wykazy różnic inwentarzowych wraz z ich rozliczeniem. Firma zyskuje czas i pieniądze.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu