HANDEL EXTRA – nowy kompleksowy serwis informacyjno – doradczy dla branży FMCG

HANDEL EXTRA to nowy serwis internetowy skierowany do zainteresowanych branżą FMCG. Wyróżnia go całościowe podejście do informacji. W jednym miejscu można znaleźć najnowsze wiadomości o wydarzeniach i graczach w handlu nowoczesnym, hurtowym oraz na rynkach FMCG.

Ideą serwisu HANDEL EXTRA jest ułatwienie podejmowania decyzji biznesowych, poprzez cotygodniowe dostarczanie najważniejszych wiadomości o wydarzeniach wpływających na rozwój handlu detalicznego. Szczególny nacisk kładziony jest na informacje dotyczące kanału nowoczesnego, hurtu oraz poszczególnych kategorii produktowych. Jakość wiadomości i analiz gwarantują prowadzący serwis doświadczeni dziennikarze wydawanego od 1993 r. miesięcznika „Handel”.

Zawartość serwisu HANDEL EXTRA została podzielona na cztery główne działy:

  • informacje o handlu detalicznym i hurtowym
  • informacje o producentach i kategoriach
  • wydarzenia za granicą
  • informacje o nowych produktach

Sukces w branży FMCG zależy od wiedzy merytorycznej i doskonalonej na bieżąco znajomości szybko zmieniającego się rynku. Pragniemy, aby serwis był dostępny 24 godziny na dobę, ułatwiając podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych – podsumowuje Barbara Mikusińska – Ozdobińska, redaktor naczelna miesięcznika „Handel”.

Dostęp do serwisu HANDEL EXTRA jest płatny. Osoby zainteresowane wykupieniem abonamentu mogą skorzystać z 4-tygodniowej, bezpłatnej wersji testowej serwisu. Więcej informacji na stronie portalu http://handelextra.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu