1000 darmowych obrazów w nowej Fotogalerii GetResponse

GetResponse w porozumieniu z serwisem Istockphoto.com uruchomił Fotogalerię. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród 1000 zdjęć i dodawać je do swoich newsletterów bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

GetResponse, wiodący dostawca usług email marketingowych w Polsce i na świecie, udostępnił swoim użytkownikom darmową fotogalerię. Dzięki porozumieniu z serwisem istockphoto.com, będą oni mogli wybierać spośród 1000 wysokiej jakości, gotowych do użycia zdjęć i grafik z ponad 20 kategorii tematycznych.

Jedno zdjęcie warte jest tysiąc słów. Ta maksyma sprawdza się szczególnie w walce o uwagę odbiorcy w przepełnionych dzisiaj skrzynkach mailowych – stwierdza Szymon Grabowski, prezes Implix, właściciela GetResponse – Z badania przeprowadzonego przez GetResponse wynika, że wiadomości wysyłane w formacie HTML zwiększają wskaźnik otwarć o 59%. Dlatego postanowiliśmy jeszcze bardziej uprościć proces tworzenia profesjonalnych newsletterów i uruchomiliśmy całkowicie darmową Fotogalerię GetResponse. 

Wszystkie obrazy dostępne są bezpośrednio w serwisie GetResponse i użytkownicy mogą z nich korzystać bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dostęp do dużej ilości gotowych obrazów pozwala zaoszczędzić czas na szukanie poszczególnych grafik w internecie oraz zmniejszyć koszty przeznaczone na email marketing.

Oprócz 1000 obrazów użytkownicy GetResponse mogą również korzystać z ponad 300 gotowych szablonów wiadomości. Umożliwia im to tworzenie wielu kombinacji graficznych newsletterów oraz pozwala jeszcze łatwiej przyciągnąć uwagę odbiorców wiadomości.

źródło/autor: Implix

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu